Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kajákat lehet enni...

Milyen kajákat lehet enni friss nyelvpiercinggel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 15:48
 1/10 szamóca.. ***** válasza:
83%

semmi olyat, amiben van élőflóra (főleg tejtermék)

ezen kívül amit meg tudsz enni, lágy kajákat.

2011. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg tejes dolgokat ne, de pl. vizes alapú jégkrémet lehet, és állítólag jót is tesz. Meg jól is esik a melegben :)

Ami nagyon darabos, nagyon dörzsöl, olyat sem egy darabig. Pl. pirítós. Mák, búzadara, és hasonló aprószemű dolgokat sem ajánlott. Gondolom mondanom sem kell, hogy csípős dolgokat sem kellene.

Nekem a csoki sem esett jól.

Eleinte nagyon semmit nem tudtam enni. Aztán pedig csak szépen fokozatosan :)


Csak ügyesen, érezni fogod, hogy mi jó és mi nem.

2011. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát 2 héten keresztül egyek így??? :'((((( Nem tudsz leírni pontosabb kajákat?:$
2011. aug. 10. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Bébikaja! De tényleg.:) Gyümölcspürőken meg puha kenyéren éltem, esetlen nagyon picire vágott virslin... Hát, nem tagadom...A legjobb fogyókúra volt.:)
2011. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mi van, ha ma csináltattam, és kihasználom h nem fáj egy pizzával? :D nem gáz?
2011. aug. 10. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg :) Csak óvatosan, rá ne harapj, meg ne rángasd.

Nekem nagyon fura volt, nagyon lassan ettem. De megszoktam, 1,5 éve van bent nekem a piercingem, de manapság már észre sem veszem, hogy ott van :) Nagyon szeretem :)

2011. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Krumplipüré pl. tök jó :)

Amúgy én annak idején, karácsonyra kaptam, így karácsony előtt lett megcsinálva 1 héttel. Karácsonykor meg ugye van minden.... hát ettem mindenből. De ha lehet utána fogmosás és fertőtlenítővel öblögetés. Tehát tragédia nem történik, ha valami nem ajánlott kaját eszel.

Tejterméket pl azért nem ajánlatos, mert a nyelv bolyhaiból nem biztos, hogy maradéktalanul ki tudod öblíteni, ugye a tej tudod milyen, ha "bomlik", és az nem túl jó egy frissen szúrt lyuknak.

2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönööm:))
2011. aug. 11. 00:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy van a nyelved? :)
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jól van már:D köszi:)
2011. aug. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!