Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás? (Kérdésed túl...

Tetoválás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16éves vagyok és úgy döntöttem ,hogy a vállamra szeretnék ,egy kis egyszerű tetoválást...

Mondjuk úgy ,nem vagyok nagyon otthon a témában..

Leírnátok pár dolgot erről a folyamatról?

Nagyon fájna?[váll]

Egy kis kínai jelet szeretnék[egy viszonylag igényes helyen] mennyibe kerülne?

Le lehet szedni?[hallottam erről a lézeres kezelésről ,ami leszedi teljesen a tetkót..erről tudnátok adni információt?]

A válaszokat előre köszönöm!


2011. aug. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

hát...ehhez igazából mást nem is nagyon tudok hozzá fűzni...:) én is szeretnék majd egyet...:D

2011. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy csináltass tetkót h az télleg teccen! ne úgy h jaj majd ha nem tetszik akkor csak leszedetem lézerrel azt csáá...

az se fillérekbe kerül...

csak olyan csináltass amit később sem bánsz meg!

2011. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak a szemhéjam van tetoválva, de a fájdalom nálam elég érdekes volt... Először, amikor tetoválták, nem fájt, inkább csiklandozott. Amikor egy hónap múlva korrigálták, kicsit fájt. A második korrigálásnál meg jobban fájt. :/


Egy tanágy: amíg azon aggódsz, hogyan lehet eltávolítani, semmiképp se csináltass tetoválást!


22L

2011. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!