Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az arcformá...

Bogee123 kérdése:

Szerintetek milyen az arcformám? (képpel)

Figyelt kérdés

Gondoltam arra, hogy szív alakú, mert lehet, hogy most nem látszik, de a felső arccsontom az kiáll, bár az állam nem túl hegyes meg magas meg stb... Mondták már, hogy szív alakú, azt is, hogy kerek, azt is hogy szögletes, még oválisat is, szóval teljesen összezavarodtam :)

Itt lesznek a képek:

[link]

2.:

[link]

3.:

[link]

Remélem elegendő lett :) Köszönöm előre is!!!


2011. aug. 5. 14:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Normálisat légyszi...
2011. aug. 5. 14:18
 2/10 anonim ***** válasza:
távolabbi képeket kellett volna csinálnod, mert nincs benn az egész fejed...
2011. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
jah távolabbról és pont szemből kéne... nem úgy hogy ilyen nyomorékul lehajtod a fejed
2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem ilyen pózolós r*bancos képet kellett volna felraknod, hanem normálisat.
2011. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szív-alakú fejforma

[link]


Ha széles az arccsontod, de az állad keskeny és finom vonalú, akkor szív formájú az arcod.


Ami illik hozzád

A állig érő vagy ennél hosszabb hajstílusok állnak jól a szív alakú fejformához. Az állig érő bobfrizura is jó választás. A rövid hajak is jól állnak, de figyelj arra, hogy a tarkó mentén dús legyen a haj, így egyensúly lesz a keskeny áll és széles arccsont közt.


Ami nem illik hozzád

A rövid, dús haj nem előnyös számodra, mert kihangsúlyozza a fej felső részét. Maradj távol a fejtetőn megemelt frizuráktól, mert az arcsontot és homlokot emeli ki, a finom állat pedig figyelmen kívül hagyja. Mindig tereld a figyelmet a csodálatos álladra - például a rétegesre vágott hosszú haj első tincsei mindig az áll vonaláig érjenek.

2011. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mit számít hogy milyen....
2011. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy milyen, de szerintem szép vagy :D
2011. aug. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó és utolsó előtti előtti: köszönöm:) ^^
2011. okt. 31. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:
gyönyörűszép, szabályos arcod van,(enyhén ovális)kb.12 éves lehetsz,cuki-muki csajszi vagy, pár év múlva le sem tudod vakarni magadról a pasikat..:-))
2012. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)<3
2012. máj. 30. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!