Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire strapabíró a műbőrtáska?

Mennyire strapabíró a műbőrtáska?

Figyelt kérdés

Főként bőrtáskák iránt nézelődtem, viszont most találtam egy sportos Nike válltáskát, mely a fentebb említett anyagból készült s nem tudom ideális választás lehet-e?

Vigyázok a cuccaimra csak az anyagot féltem, nehogy megkopjon vagy valami baja legyen.

Rendes marhabőrkabáthoz kívánnám használni.

15e forintért lehet kapni rendes bőr táskát?


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 5. 08:26
 1/3 A kérdező kommentje:
*marhabőr kabáthoz
2011. aug. 5. 08:29
 2/3 anonim válasza:

Most vannak a leértékelések, érdemes körülnézned. Azt gondolom, hogy ha olcsó műbőrt veszel, vagy drága bőrt veszel, a végén ugyanannyit fogsz költeni, mert a műbőrök kopnak, sokszor belül nincsenek rendesen kidolgozva, vagy a belső cippzáraik silányak és hamar tönkremennek, így szezononként vehetsz újat, viszont az igényesebb bőr táskák rendszerint belül is jól ki vannak dolgozva, és két-három szezont is kibírnak. Én a bőrre szavaznék.

A Salamander boltokban pár napja 22 körül láttam leértékelve nagyon szép bőr táskákat. Nem olcsó, de igényes, szép, és strapabíróbb a műbőrnél.

Viszont a műbőr mellett szól, ha szereted a legutolsó divatot, akkor a műbőrrel azt könnyebben követheted, mert minden szezonban mást hordhatsz.

Engem nem érdekel a legutolsó divat, tudok hordani töb b évig is táskát, szóval én a bőrre szavazok mindenképpen.

2011. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hosszabb távra tervezem a leendő táska vételét, így a rendes bőr mellett szól minden érv.

Divat ide vagy oda, számomra mellékes, inkább legyen valami strapabíró.

Férfi táskák is vannak a Salamander nevezetű boltban? :)


Köszönöm a segítséget!

2011. aug. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!