Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen típusú alak?

Ez milyen típusú alak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

nekem leginkább egy darab deszkához hasonlít...

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 4. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is tegla, korte nem lehet, ahhoz nagyobb alsoresz kellene.


Mellesleg nekem nagyon hasonlo alakom van, a combom vekonyabb picivel, illetve a derekam (kb 28 cm a kulonbseg a derekam es a csipom kozott, cicinel pedig kb ugyanannyi mint csiponel). Nekem homokorat mondanak.

Es csinos vagy nagyon, feszesnek tunsz!

Sportolsz?

2011. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! akkor marad a téglalap alak.

Sportolok, igen, még csak két hónapja kezdtem el, de már látszik, hogy kicsit "fejlődtem":D

2011. aug. 5. 15:38
 13/16 anonim ***** válasza:

12:30-as vagyok.

Igen, latszik szepen, foleg a combodon, hogy izmosodik es a hasadon is latom. (Bar elotte nem lattam.)

Ne hagyd abba.

Nagyon vicces volt, az iment neztem, hogy mit irtal, megnyitottam a fotot, a fiam pedig megallapitotta, hogy en vagyok a foton. 2 meterrol elso ranezesre, szoval mondom en, hogy nagyon nagy a hasonlosag, csak 1-2 elteres van.

Egyebkent orulj ennek az alaknak es dolgozz is rajta, mert nekem pl mar van ket gyermekem, nem is vagyok fiatal, de az alakom meg most is lanyosnak mondhato (csak a borom nem olyan feszes, mint regen). Ez elsosorban a sportnak koszonheto, illetve az alap testfelepitesemnek. Ugy vettem eszre, hogy az alma/korte alakuak hajlamosabbak a hizasra 1-2 gyerek utan, harmincon tul.

2011. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Judit, te vagy az? :O
2011. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem egész jó vagy!


104/disznómedvekutyaember/F?

2011. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép! :)
2012. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!