Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon esztétikátlan lenne?...

Nagyon esztétikátlan lenne? (tetoválás)

Figyelt kérdés
Már van egy tetoválás a bal lapockámon, konkrétan egy katicabogár. Most arra gondoltam, hogy egy baglyot fogok magamra varratni, csak nem tudom, hogy ha a tarkómra tetováltatom, akkor nem nézne-e ki hülyén a két tetoválás majdnem egymás mellett. Nyilván a katicabogarat el tudom takarni ruhával, ha mondjuk a bagolyra akarok figyelmet fordítani, és feltűzöm a hajam. Szerintetek rosszul nézne ki a kettő egymás mellett?
2011. aug. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég furán fog kinézni, az biztos.
2011. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
thx.:D
2011. aug. 2. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen a katica. A kettőt össze is lehetne építeni, pl. ugyanazon a faágon ülnek...

Minden azon múlik hogy mekkora a méretük, mennyi hely van a hátadon, milyen színű, és ki fogja csinálni a varrást.

2011. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szalonban csináltatom. A katica piros, de a bagoly simán fekete lenne. Szóval annyira nem üt el egymástól a kettő, csak nem tudom, mennyire lenne fura, ha mondjuk a strandon bikiniben látszana mindkettő.
2011. aug. 3. 02:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha a bagoly szeme is olyan piros lenne mint a katica?


Illetve mekkora a katica? Valahogy úgy kéne, hogy arányaiban a katica picinek tűnjön a bagoly melllett.

2011. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!