Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon katalógust hol lehet...

Avon katalógust hol lehet kapni? Pénzbe kerül? Ha igen mennyibe?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy tanácsadó nőt, mert csak úgy rendelni nem tudsz belőle, ha csak nem ezzel foglalkozol. Vagy általában, fodrászkellékesnél, fodrászatba lehet van..ha ott valaki ezzel foglalkozik. De van online katalógus is az www.avon.hu
2011. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hogy lehet rendelni? mert ezeket nem tudom:SS és ha van itt a városunkba Avonos bolt? ott miket lehet kapni?
2011. júl. 30. 20:50
 3/7 anonim válasza:
A legjobb, ha bemész az Avon boltba. Itt többnyire van a termékekből, hogy meg tudd nézni. Amúgy "az én városom" mit takar? Hátha tudok segíteni:)
2011. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mármint azért, mert én is Tanácsadónő vagyok:) és rendelni csak tanácsadónőn keresztül tudsz:)
2011. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ingyenes katalógust szoktam rendelni neten
2011. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szolnokon lakom:)
2011. júl. 30. 23:14
 7/7 hot_kiss ***** válasza:

Csak úgy katalógust nem kaphatsz, mert saját magad nem rendelhetsz belőle.

Van a neten online újság, vannak AVON boltok vagy keress a kozmetikai cuccokkal való boltban (NEM dm és Rossman meg társai) olyat, aki ilyesmivel foglalkozik.

De az ismerősi köröd is végigkérdezheted, hogy ők kitől és hogyan rendelnek.(?)

2011. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!