Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az a "cicaszem"?

Milyen az a "cicaszem"?

Figyelt kérdés

Annyian írták itt is, hogy "cicaszemük" van. Az milyen színt takar?

(Nehogy belinkeljetek nekem egy macskát, mert bár értékelem az efféle poénokat, nem leszek tőlük okosabb!:D)

Előre is kösz az értelmes válaszokat!


2011. júl. 30. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az átlagos házi cicáknak zöld szemuk van, de nekem sziámi macskám van, az ő szeme kéken virit.
2011. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem neki tipikusan az van, de egyébként az a lényeg, h olyan hegyesek a szem szélei és kicsit ferde. szerintem:)

2011. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen formájúra mondják, hogy cicaszem.

2011. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy ilyen, de ez a kifejezés csak a formára vonatkozik? Csak mert mintha olvastam volna egy 'Milyen színű a szemed?' jellegű kérdésnél néhány 'Cicaszemem van' kaliberű választ.

De köszönöm az eddigieket!

2011. júl. 30. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Háát inkább a formára szokták mondani... Esetleg még a zöld szemre, de attól nem lesz cicaszem, ha a formája tök kerek.. :D
2011. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sminkre is szokták mondani.
2011. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pöppet túl van sminkelve, de szerintem ilyen: [link]
2011. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak a formára mondják, aki a színre válaszolt ezzel a kifejezéssel, az nem értette a dolgot :)
2011. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ez arra vonatkozik, hogy valaki hogyan húzza ki a szemét. Mármint tussal, vagy szemceruzával. Nem vagyok benne egészen biztos, ez csak egy erős tipp. :)
2011. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!