Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szedés helyesen?

Szemöldök szedés helyesen?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan szedjem a szemöldököm,hogy szép legyen? Régebben elég sûrû volt,mostanra már nem annyira. Elég hosszù szálú ezért nehezebb kiszedni,fôleg ahol a szemöldököm kezdôdik. Van erre is valami módszer? Hogyan tudná az is szépen kiszedni akinek hosszabb szállù?
2011. júl. 27. 10:31
 1/6 anonim válasza:
Szerintem, ha szép formásat akarsz, akkor menj el a közeli kozmetikushoz! :) 400-500 ft-ért szedi ki :D
2011. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én akkor voltam kozmetikusnál mikor szőke olt a hajam és kértem,világosbarna szemöldököt csináljon,ne túl astagot.mikor atükörhöz álltam fél cm-es fekete paca éktelenkedett rajtam.azóta hanyagolom.biztos an jó is,de én nem kockáztatok.

ha van kézügyességed magadnak is megcsinálhatod.

Ahol kezdődik,ott legyen a legvastagabb,aztán fokozatosan véknyuljon,kövesse az íve a szemed formáját.

A hosszú szálakat így kell "kezelni":D :

egy szemöldökfésűvel(vagy kiszáradt szempillaspirál)keféjével felfelé fésülöd a szemöldököd,lefogod az ujaddal és egyenletesre vágod,de ne túl sokat belőle.(aztán ugyanez lefelé fésülve)

Bocsi ha nem érthető,de nem tudom hol az a vidi:)

2011. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi nem jó a billentyűzetem:)
2011. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Esetleg videót tudna valaki linkelni?
2011. júl. 27. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. júl. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!