Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egzotikus lányokat szeretit...

Az egzotikus lányokat szeretitek jobban fiúk?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szépek az egzotikus lányok(barna bőr,barna haj)

És nagyon sajnálom,h én nem lehetek az...Szőke haj,fehér bőr zöld szem :(:(:(

Lehetek valaha egzotikus????


2011. júl. 25. 22:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
és még egy utolsó dolog: lehet,hogy a linkemen erősnek tűnt valamennyi szín,de bármikor megoldható,hogy picit kevesebbet vigyen fel a viselője,ami nem fogja "elcsúfítani" az arcát!!! egy leheletnyi zöld szemhájpúder(ami kb. még olyan színű is mint a szeme) is tud természetes és egyben egzotikus hatást kelteni egyszerre!!!!!!
2011. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
* bocs szemhÉj...
2011. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D Megfogadom a tanácsokat,és ki is

próbálom majd a smink variációkat :))

2011. júl. 26. 15:47
 24/26 A kérdező kommentje:

Még annyi,h segítene valaki,vagy a válaszoló aki belenkelte ezt a linket:

[link]

Nem értem,hogy mit kell csinálni :S:S:S

2011. júl. 26. 15:49
 25/26 anonim ***** válasza:
regisztrálni kell az oldalon, amúgy szerintem szép vagy, ne akarj megváltozni
2011. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

az oldalon regisztrálni kell,csak egy email cím kell és jelszó. én is regisztráltam,és néha elszoktam "szórakozni" vele,lehet más alakú/színű hajat készíteni,szebbnél szebb sminkeket könnyen és gyorsan(maszatok nélkül :) )

bár szerintem a hajad úgy szép és jó,ahogyan a képen van,én ezt a programot többnyire ezért találom hasznosnak,mert legalább minden következmény nélkül megnézhetsz egy másik hajat/színt,illene-e az arcodhoz...:)

2011. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!