Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hordanátok akkor is lófarokban...

Hordanátok akkor is lófarokban a hajatokat, ha nem áll jól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ha jobban érzed magad benne miért ne? Saját döntésed :)
2011. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Nekem jobban all a kiengedett haj, viszont felig gondor/felig egyenes, magyarul se ilyen, se olyan hajam van. Az elonye az, hogy nagyon-nagyon konnyen formazhato erre is, arra is, a hatranya az, hogy minden nap mosnom/formaznom kell, ha kiengedve akarom hordani, mert eleg benne 2-3 orat fekudnom, vagy 20 percre osszefognom ahhoz, hogy elveszitse a formajat. Pl ha zuhanyzashoz osszefogom es ugy van kb fel orat, akkor mar ki sem tudom engedni, mert latszik benne durvan, hogy ossze volt fogva.


Nekem jelenleg se idom, se energiam minden reggel egy orat hajszaritassal/vasalassal tolteni, igy heti 1-2 alkalommal osszefogom, vagy feltuzom.

Ez sem all rosszul, de kiengedve jobb.

Viszont direkt vastag frufrut vagatok, igy sokkal jobb osszefogva is, hogy marad elol is hajam.

2011. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha jól érzed benne magad akkor mindegy(:

mondjuk én kifejezetten utálom ha össze van fogva..>.<

2011. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is össze-vissza álló hajam van, vasalni szoktam, akkor persze jól áll. Munkába mindig kibontva hordtam+smink, itthon összefogva. De most itthon vagyok a gyerekkel, városba lótni-futni, játszótérre praktikusabb lenne, ha összefognám. Főleg ebben az esős időben áll szanaszét. De tojásfejem van, rajtam nem segít a frufru, bár van, féloldalasra vágott.
2011. júl. 26. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!