Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrbenövés, Már megőrjít!...

Szőrbenövés, Már megőrjít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben sokáig,több évig borotváltam,de nagyon megerősödött tőle a szőröm,ezért vettem egy epilátort.Először még nem is volt vele gond,de az utóbbi időben rettentő csúnya lesz tőle a lábam.Felhólyagosodik,pattanás szerű kiütések lesznek rajta,sok-sok pici,fekete szőrbenövések,sebek,hegek,piros foltok...undorító!!!Már vagy 1 hónapja ilyen,hiába radírozom,meg kenem a lábam,közben muszáj epilálnom,de így újra és újra szőrbenövéses leszek.A lábam végig ilyen,a combomat is beleértve,meg a bikinivonalam.Annyira elegem van már!!Nem hiszem el,hogy erre nincs más megoldás!!!
2011. júl. 24. 14:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Mással meg nem tudok szőrteleníteni,mert a borotva mitn írtam,nagyon megerősíti,mindennap kéne,és tiszta borostás leszek tőle,az meg nem túl szép,főleg nem a combomon.

Gyantázni meg nem tudok,mert ahhoz meg kel növeszteni 1 cm-re,és ez így nyáron lehetetlen,esetleg télen jöhet szóba,de az is csak akkor ha nincs kapcsolatom,de úgy is macera az egész:((

2011. júl. 24. 14:31
 2/7 anonim válasza:
30%
szőrtelenítő krém? úgy tudom, vannak jófajták.
2011. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ugyanannyit ér mint a borotva,már próbáltam
2011. júl. 24. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az epilátortól és a gyantától általában ilyen lesz a láb... sztem bírd ki még egy kicsit epilátorral, mert az megritkítja a szőrt, aztán térj vissza a borotvára vagy a szőrtelenítőkrémra. Én borotvát használok a lábamon, de a bikinivonalon szőrtelenítő krémet, és nincs tőle szőrbenövésem, és a szőr se erősödik meg, sőt, a krémtől jobb lesz.
2011. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig lesz olyan. én már több mint 1 éve használok epilátort, néha közben borotvát is, amikor sürgősen le kell szednem a szőrt, de utána meg pár nap múlva megnő, elég neki pár mm-esre, és úgy is leszedi a szőrt, utána pedig egy jó ideig nincs vele gond. nem lehet hogy az epilátoroddal van baj? vagy esetleg ha érzékeny bőröd van, akkor fertőtlenítsd le valamivel az epilátor fejet.
2011. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyantától nem lesz olyan :)

és ritkul is a szőr

2011. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is ilyen de csak a bikinivonalamon... én úgy szoktam megoldani (lehet h ez másnak nem használ de nekem használt) naponta többször is bekenem testápolóval jó sokszor és pár nap után mikor már nagyon puha lesz ott a bőröm akkor törölközővel kicsit erősebben dörzsölöm és akkor lejön és általában ki szokott jönni az a szőrszál is amelyik benőtt... a sebek szerintem meg azért mert érzékenyebb a bőröd... amúgy a gyanta télleg jó szerintem próbáld ki (:
2011. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!