Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinetek Kim Kardashian-nak...

Szerinetek Kim Kardashian-nak homokóra alakja van?

Figyelt kérdés
[link] női szemmel nézve rohadt jó alakja van, cserélnék vele szívesen:D
2011. júl. 23. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem jön be. tudjátok, nagy kofferba jó pakolni, de szégyen vele utazni...
2011. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem rossz az alakja, de nem cserélnék vele, mert olyan típusnak látszik, akinek nagyon-nagyon oda kell figyelnie arra, hogy mit és mennyit eszik, különben csúnyán elhízna. 19L
2011. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk alacsonyabb is, 160 cm körül van azt hiszem. Hát nem vékony az tény, de csinos.
2011. júl. 24. 23:30
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Igen műmelle van és nem homokóra hanem körte.Óriási fenék és csökött felsőtest melle nem lenne ekkora csak hát jah műtét...Amúgy én se cserélnék vele mert egy kis porbafingó és narancsbörős is.Én magas és vékony vagyok természetes nagy mellekkel és sehol egy narancsbőr igaz nincs ekkora seggem de nem is bánom kicsi de formás:)20/L

Azért nem rossz bőr nem lepődök meg hogy pasiknak bejön:)

2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
pont jó
2011. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Aki szerint ő telt, az dobja ki a tv-t, és ne olvasgasson több szennylapot, mert nem sok hiányzik ahhoz, hogy zombi legyen. ;D


Szerintem jól néz ki, jobban, mint azok, akik nem esznek semmit, de 5 métert nem tudnak lesétálni... Viszont nem cserélnék vele, de csak azért nem, mert hasonló alakom van nekem is. Bár egy kicsit én vékonyabb vagyok, de nem sokkal. Igaz, a mellem viszont sokkal kisebb.

2011. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló alakom van, mondjuk nekem csak a magasságával van bajom meg ha mű melle van akkor nem cserélnék vele. Nekem is kb ekkorák, de igaziak. Hát szerintem azért óriási feneke nincs, jó nincs kicsi feneke, de nem annyira nagy. Mondjuk így bikiniben jól néz ki, narancsbőr meg azért nem érdekel mert egy csomó nőnek van, nm lehet ellene mit tenni, az is a hülye média miatt lett ilyen nagy probléma. Kicsi narancsbőre mindenkinek van.
2011. júl. 27. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!