Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted kitalálták vagy igaz?

Szerinted kitalálták vagy igaz?

Figyelt kérdés
van 3 barátnőm(nem ismerik egymást) és mindhárman párkapcsolatban élnek és ismerem a pasijaikat.mind 3 barátnőm a pasijukkal való találkozás után azt mondták,hogy a pasijuk szerint nagyon szép vagyok.szerinted kitalálták,hogy jobban érezzem magam vagy tényleg mondtak ilyet a srácok?
2011. júl. 23. 19:13
 81/122 anonim ***** válasza:
ez fake ;)
2011. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/122 anonim válasza:
Szia! Láttam képeidet köszi! Mondhattak olyat a srácok! És valószínűleg mondtak is, mert nem mindennapi szépség vagy. Szép egészséges bőr, gyönyörű szemek, csodálatos kisugárzás!...röviden ennyi. Amennyiben valóban te vagy a képeken bár miért ne te lennél...Aztán amiért ezt a kérdést feltehetted, gyanítom azért volt, mert talán tetszik valamelyik srác...A barátnőid pasijaival soha semmilyen körülmények között ne csábulj el, mert annak súlyos következményei lehetnek/lesznek később vagy előbb...pl elveszíted mind a hármat...És hogy miért mondhattak ilyet a srácok? Mert nem mindennapi vagy, kimondták és kész ennyi. de ez nem azt jelenti hogy akarnak tőled valamit illetve azt is jelentheti... Legyen szép napod!
2011. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/122 anonim ***** válasza:

pff


mondom,hogy fake

2011. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/122 A kérdező kommentje:
miért fake?
2011. júl. 26. 10:17
 85/122 A kérdező kommentje:
nem tetszik egyik srác se csak kíváncsi voltam mert én úgy gondoltam csak a barátnőim kedvesek velem és nem csak kitalálták.nagyon sok mindent sportoltam kb minden de már semmit. nem értem miért ne lehetnék tényleg én?minek küldeném más képét? mind1 ha valaki így gondolja úgy se tudok változtatni csak azért meg magyarázhatná. köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2011. júl. 26. 10:21
 86/122 anonim ***** válasza:

hazudsz kis hazudos nem te vagy a kepen.


Lehet,hogy egy kis csunyasag vagy....

2011. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/122 anonim ***** válasza:
ma 11:49 Te meg lehet egy dagadt, szőrös és kopasz állat vagy, aki fiatal és szép lányokat molesztál a hülyeségeivel. Hja, nem csak lehet, mert most is azt csinálod :P
2011. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/122 anonim ***** válasza:
te meg tul naiv vagy , na melyik jobb?
2011. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/122 anonim ***** válasza:
Inkább legyek naiv, mint irigy és boldogtalan :P
2011. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/122 A kérdező kommentje:
hát valóban nem tudom bebizonyítani,hogy én vagyok ezért aki elhiszi és véleményt nyílvánított annak köszönöm.a te szemedben meg úgyis fake maradok bármit teszek :)
2011. júl. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!