Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Modellkedés...

Mit csináljak? (Modellkedés vagy egyetem)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 15 éves korom óta modellkedem dolgoztam már: new york,hong-kong,kína,japán,milánó,párizs,londonban... szóval elég keresett vagyok. Mindig iskola szünetekben mentem dolgozni vagy néha iskola időben így inkább erre koncentráltam nem az iskolára, de mivel hogy most betöltöttem a 18 még több munkát kapok így ki is költöznék londonba,ott lakást vennék és ott modellkednék. Ami jó ,de ennek a szakmának hamar vége lesz (de viszont ezzel elég jól keresek) vagy inkább mennyek egyetemre (mert arra is vannak elképzeléseim)de azt viszont szeretném 100% csinálni és nem a modellkedéssel foglalkozni. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi hogy melyiket válasszam?
2011. júl. 23. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
modellkedés, utána még mindig mehetsz egyetemre, és lesz pénzed.
2011. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha most továbbfolytatod a modellkedést mondjuk úgy 25 éves korodra végzel vele. Nem tudom...mikor öregszik ki valaki a szakmából.

Akkor felvételizel egyetemre? 4-5 év max.

30 évesen lesz meg az első diplomád jobb esetben! Amivel ha szerencséd lesz el tudsz helyezkedni de mi van akkor ha nem? Újat tanulsz? Az megint plusz 4-5 év! És akkor már 35 felé tartasz. És akkor még nem is volt szó a családról, ha szeretnél!

Ez sok minden tényezőtől függ!

Az hogy mennyi pénzt tudnál keresni?

Az hogy mit szeretnél tanulni?

És ahogy írtad kapsz lakást Londonba, ha oda kijutsz nem hiszem, hogy vissza akarsz jönni Magyarországra.

Esetleg ha már kint vagy Angliában nem gondolkodtál azon hogy ott kezdj el tanulni?

Ezeket mind-mind neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél! :) De lehet hogy tudod rá a választ!:) Csak érdekelt más véleménye is!

2011. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egyetem
2011. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát szerintem én a helyedben kimennék Londonba, ott "megszedném magam", aztán 3-4 év múlva visszajönnék egyetemre :)

amúgy Borsod megyében laksz? csak kérdem :)

2011. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben előbb modellkednék,Így biztosítanál magadnak egy kis anyagi hátteret. Ha belegondolsz, nem biztos, hogy pár év múlva is keresett leszel, tanulni viszont bármikor lehet. :)
2011. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!