Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda vagyok és belefáradtam,...

Ronda vagyok és belefáradtam, mi a bajom?

Figyelt kérdés
"A külső megfog, a belső megtart" -az én külsőm valószínűleg egy belőtt vizilovat sem fogna meg..világéletemben ronda voltam, de soha nem foglalkoztam vele. Eddig mindíg vissza tudtam vágni, szarul esett, de igazából ilyen gondjaim soha nem voltak..ápolt vagyok, a ruháim sem a kukából vannak. Viszont most minden önbizalmam elfogyott...eddig mindenki szerint tök poénos voltam, mostmár semmit nem tudok mondani..amikor az utcán látom a csomó reklámot teli olyan gyönyörű modellekkel, majd elsírom magam...mostmár ott tartok hogy semmi filmet meg TV-t nem nézek nehogy lássak valami szép csajt..az alakommal nincs bajom, világéletemben sportoltam, versenyeket nyertem, a tanulás terén sem volt problémám..barátom még soha nem volt, még nem is hiányzik, de nem ez a fő probléma..hogyan szerezzem vissza az önbizalmam? 16/L
2011. júl. 22. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

:)


Nézd csak meg a modelleket, a "szupi csajszikat" a tévéből... Igen, olyan szép sosem lehetsz, mert valószínű hogy nem nagyon tudsz megfizetni olyan profi sminkest, aki azokat lemázolja... Hidd el, hogy ők sem olyan gyönyörűek mint a tévében. Képet esetleg nem tudsz mutatni, vagy az emailomra küldeni? Olyan csúnya nem lehetsz :)

2011. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy képet. Anélkül nem hiszem el.
2011. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év és kinövöd. Kamaszkor rlz! Addig tűrj, mondhatunk neked akármit, úgyse segít, ha nem akarod. Ha meg akarod, nem kell itt neked a szöveg. Menthetetlenül csúnya meber nincs.
2011. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem sincs önbizalmam, de most már valamivel jobb,mint régebben...kb 2 éve érzem azt,hogy nem vagyok csúnya, sőt..

neked is kell egy kis idő és minden jobb lesz :)

18/L

2011. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!