Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb epillátor 10...

Melyik a legjobb epillátor 10 ezer alatt? (lent)

Figyelt kérdés

Aminél forntos hogy rendesen ki tudja szedni a szőrszálakat... nem fontos, hogy a minnomtén 0.5mm-es szőrszálakat is kiszedje meg 5 fokozatja legyen meg mittoménmi, csak az a lányeg, hogy szépen kiszedje a szőrszálakat és kellően tisztítható legyen...

előr is köszönöm!


2011. júl. 21. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hencsi nem a bőr vagyis szőr típusodnak megfelelőt használsz.

A drágábbak sokszor a problémásabb szőr típusoknak való megfelelés miatt drágábbak. De a Braun és Philips a márka nevéért többet kér min a két nagy R betűs márka. Tehát a Rowenta és Remington ugyan azért a pénzért nagyobb tudássut ad.

De nem csak ár kérdés mert valóban hozzá értő eladó tudja melyik szőrtípushoz melyik ajánlott. Azért az elmondható hogy a több tíz ezres darabok az összeshez jók. De bárki vehet a saját adottságainak megfelelő sokkal olcsóban.

2011. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy melyik fajta, mert nincs ráírva semmi, csak hogy braun

meg van rajta pár számkód, és ennyi

nekem is jó pár szálat beleszakít, de azok kb olyanok, mintha borotváltam volna

2011. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem az van rá írva hogy Braun Silk-epil 1?


Ha igen akkor Braun Silk-epil 1170.


Ezen a modellen kívül amúgy a Braun az jellemzően pontos típus jelzést tüntet el magán a terméken is.

2011. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!!! nem tom, majd eldöntöm hogy melyiket akkor... :D
2011. júl. 23. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!