Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? helyes vagyok?

Figyelt kérdés

sokan mondják h helyes vok és szerintetek???

am pár hónapos kép

[link]


2011. júl. 21. 10:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, ezért tőlem olyan választ ne is várjXD De itt csak beszólogatós finyás csajok válaszát várhatod:) Nekik te vagy a világréme, de élőben nem mondanák ezt. Én is kérdeztem itt véleményt és néhányan örültek, hogy beszóljanak még ilyen smile-t is tettek->:S Az ilyen kritikus nők csak azt élvezik, hogy beszóljanakXD Tirpákok:D Hidd el vannak lányok akik őszínték és nem oltanak le.
2011. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem és nem.
2011. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ja ne törődj ezekkel a divatmajmokkal.

Ezek sem szépek elhiheted, csak számítógép mögül tudnak kritizálni :)

Egyébként még változni fogsz.

2011. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Content not found xd
2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi... :D egyébként már találkoztam ilyenekkel.direkt elkértem a facebook-jukat és huhh de rondák voltak...(enyhén szólva)
2011. júl. 21. 15:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy és nagyon kerek az arcod (vagy tényleg előnytelen a kép). Néhány centivel hosszabb hajat bevállalhatnál sztem, de nehogy vasald, kicsit talán zselével vagy habbal lehet ilyen kócos hatást elérni, azt szeretik a lányok. Amúgy meg attól, hogy a válaszolók esetleg rondák, te nem leszel szebb :P
2011. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia. Jelenleg átlagosnak tűnsz de még elég sokat fogsz változni pár év alatt és helyes leszel én úgy gondolom. :)
2011. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

igen kicsit kerek... :D tisztában vagyok vele

amúgy a kép se előnyös...

2011. júl. 21. 16:28
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is 20 évesen nagyon jóképű srác lesz belőled :) igen a fejes valóban egy kicsit kerek, nade sebaj nyúlsz egy kicsit és a fejed már nem lesz annyira kerek. Nézzük a példát. pl. a Harry Potterben Neville milyen kis duvi volt az 1. részben a 7.-re meg már tök magas és vékony :) Veled is így lesz majd ;)
2011. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
csúnya vagy.
2011. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!