Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány lyukat szúrassak a fülembe?

Hány lyukat szúrassak a fülembe?

Figyelt kérdés

Mutatnátok olyan képet, ami még lányos, csinos, ízléses "lyukak" Elhelyezkedést tekintve bárhol lehet, csak lányos legyen:)/én sajnos nem találtam szépet:(/

Köszi a segítséget:)


2011. júl. 20. 10:38
 1/9 anonim válasza:

[link]


Ez szerintem egész jó. Porcba is lehet szúrni de az több idő mire begyógyul. Nekem 4 és 3 lyuk van a füleimen, még 1et szeretnék majd hogy 4-4 legyen!:))

2011. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nagyon tetszenek. :)

[link]

[link]

[link]

[link]


15/L

2011. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép, és tetszik is, ennyi mindenképpen lesz mindkét oldalon. Valami egyedi megoldást keresek mitn pl ez: [link]
2011. júl. 20. 10:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Az előző komment az elsőnek szólt! Kedves második! OOOO ezek nagyon tutik! Köszönöm minkettőtöknek:) sztem valami ilyesmi lesz a végeredmény: [link] csak a legalsó lyuk, és kettő úgy, ahogy az első válaszoló linkelte:)Mégegyszer köszönöm! És még várok tippeket nagyon szívesen:)
2011. júl. 20. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
amit belinkeltél 10:48-kor kedves kérdező egy úgynevezett fülgyűrű :)
2011. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hot_kiss ***** válasza:

Nagyon sokáig 3-2 arányban akartam lukakat.

Mióta lett tágeszem, azóta 3-ast akarok a jobb fülembe, a balba a tágesz mellé egy kisebb tágeszt és egy tragust.

Szerintem nézz körül a fülben való pc-k közt, mert vannak teljesen szépek is.

2011. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem bal: 3

jobb: 2 + egy 6as fültágesz

2011. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A fültágító is nagyon tetszik, csak félek, h megunom estelges:D de azzal is nagyon akcérkodom.köszönöm a válaszokat:d
2011. júl. 20. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!