Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehuzzam a bajuszam vagy ne?

Lehuzzam a bajuszam vagy ne?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok aki elvan keseredve hiszen bajuszam nő:(,és nm tudom micsinájak igy hadjam vagy jobb ha leveszem.Mert ugyebár a természetem is oan hogy szörös vagyok,sajnos.
2011. júl. 15. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp gyanta!
2011. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérd ki kozmetikus véleményét!

Egyébként a bajuszgyanta tényleg hatásos, de csak akkor, ha nem érzékeny a bőröd és tudod is használni. (Ezért jó a kozmetikus; megtaníthat, mit kell használnod, de az is lehet, elegendő, ha kiszőkíti.)

2011. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kozmetikushoz menj el leszedi,.:) de amugy ha nem olyan vészes, és fekete, akkor azt is lehet kérni, hogy kiszőkití.:)
2011. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
barna boru vagyok:P
2011. júl. 15. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
és? a szőkítés nem fog nagyon látszani, vagyis nem lesz feltünő.:)
2011. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nincs sok, kapkodd ki szemöldökcsipesszel.
2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem egyszer kozmetikus szőkítette.. végülis jó volt, de jobban szeretem a gyantát.. és én 16 éves vagyok, és már pár éve magamnak csinálom itthon... bele lehet jönni..:) fél perc az egész..:) ha nem tudod, hogy kezd hozzá, szólj..:)
2011. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de attol felek hogy több lesz,s mint a férfiaknak:(
2011. júl. 15. 18:36
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne csináld magadnak mert énnekem a hideggyantától vastagodott, és egy hétig tartott a hatása, a szőrtelenítő krémnek szintén, a borotvát el lehetfelejteni, két alkalom után úgy néznél ki mint egy hormonzavaros indiai nő, aztán elmentem kozmetikushoz meleggyantára, 600 Ft, és egy hónapig tart!!!! és amikor ki van nőve sem olyan észrevehető mint régen..sval magadnak sehogy se szedd!
2011. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem Magyaroszágon élek!:P
2011. júl. 15. 18:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!