Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb láb? (képek)

Melyik a legszebb láb? (képek)

Figyelt kérdés

Husis:

[link]

[link]


Izmos:

[link]

[link]


Hosszú,vékony:

[link]

[link]


"Normális":

[link]

[link]


Melyik csoport jön be legjobban ? melyik a legszexibb?


Írjátok oda F/L vagy -e


(légyszi ne kövezzetek meg hogy az uccsóhoz írtam azt h normális :D...tom h mindegyik normális, csak ennek nem tudtam milyen nevet adni...ez olyan se nem vékony,se nem vastag,se nem izmos)


2011. júl. 12. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amiket a "husis" kategóriába linkeltél, azok nem is husis lábak. Husis pl. Britney Speras vagy Tolvaj Renáta lába, de amiket belinkeltél azok inkább sportos, masszív lábak. amúgy azok a legszebbek, illetve a normál lábak.
2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát én eddig még nem láttam tolvaj renáta lábát , de britney nek tök izmosak a lábai :D [link]

igaz h husis is , de attól még izmos :D nemtom mit kell kötözködni :D

2011. júl. 12. 16:27
 13/19 anonim ***** válasza:

Az általad linkeltekből egyik sem tetszik. Talán a beállás miatt, vagy nem is tudom! Nekem ez tetszik, nekem is ilyen van:

[link]


20/L

2011. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hát az enyém jó "husis" én inkább vastagnak mondanám és nagyon utálom nekem a belinkeltek közül a "normális" tetszik a legjobban:)
2011. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hosszú,vékony
2011. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
hosszú vékony... aki szerint gusztustalan az irigykedik mivel nagyon szép és kecses nőises :D
2011. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
hát ..nekem se tetszik , de hidd el h nem irigykedem :D...szerintem nem nőies..:S
2011. júl. 13. 01:07
 18/19 anonim ***** válasza:

husis



21/F

2011. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A hosszú, vékony kivételével mind bejön, legjobban talán a husis.
2012. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!