Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a szépségkirálynő...

Mit gondolsz a szépségkirálynő jelöltekről?

Figyelt kérdés
Ki a legszebb?
2011. júl. 12. 11:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a legszebb! :D [link]
2011. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
azt gondolom, hogy kozuk sincs a "szepsegkiralynoseghez", helyes, fiatal, csinos atlagos magyar lanyok, kiknek hasonmasaival nap mint nap osszefutunk az utcan, kozertben, metron stb.. Minden evben a helyeske, bajoska lanykakbol valasztunk egyet, aki kepviseli majd az orszagot nemzetkozi versenyen, ahova mas orszagok feltunoen szep arcu, magas, sugarzo mosolyu, es tokeletes alaku szepsegeket kuldenek, igy elore megjosolhato, hogy elsokent esik majd ki a rostan a magyar jelolt.. nehany pelda arra, hogy mas orszagokban milyen tipusu lanyokat valasztanak barmilyen szepsegverseny gyoztesenek: orosz: [link] venezuelai 2007: [link] ukran: [link] [link]
2011. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

akiket linkeltél közölök miss ruszki tök átlag(najo kicsit azért szebb, tehát szép végül is, de "ennyire" szép némely magyar versenyző is van )

Miss venezuela egy átlagfejü szappanopera hősnő,az Ukrán lány tényleg nagyon szép,

Az uccsó meg mint egy transzvesztita :D

ha megengeded én is linkelek párat :D

Miss Spain: [link]

miss china [link]

nekem ők tetszenek :)

de ahogy igy keresgettem szép lányokat .. hát más országok is nagyon mellé tudnak ám lőni :S

2011. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Igen, ok is nagyon szepek, foleg a spanyol! Arra akartam csak utalni, hogy mas orszagok torekszenek arra, hogy ilyen lanyokat valasszanak, magyar szepsegversenyekre csak atlagosan csinos lanyok jelentkeznek, hozzateve, hogy alakra meg sokan atlag alattiak is.. van, hogy mas orszagok is mellelonek, de az, hogy mi mindig mellelovunk, na ez a gaz..ami a legnagyobb ciki, hogy meg a transzvesztitara hajazo csaj is klasszisokkal szebb, mint 10 evre visszatekintve barmelyik magyar szepsegkiralyno..
2011. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!