Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni? Ruha.

Hol tudnám eladni? Ruha.

Figyelt kérdés

Van példának okáért egy fehér ruhám, EGYSZER SEM volt rajtam, mert netről rendeltem, de rossz volt a cipzár ( tudom, vissza kellett volna küldeni, de mivel nem tudtam hogy jó-e rám, mindegy lett volna hogy kérek egy ugyanakkorát, jó cipzárral), így felpróbálni se tudtam, megvarrattam, de most kiderült, hogy keskeny a derekamra. Teljesen tökéletes állapotban van, hófehér, nagyon jó az anyaga. Bonprix-es.


[link]


Ez az. Ennyiért is vásároltam, persze engednék az árból, még úgyis jól járnék... 42-es.


Tippek, hol tudnám eladni nagy eséllyel?


2011. júl. 11. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Vatera? Vagy ismerőseid közt? Más ötletem nincs. :/
2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ismerőseim szerintem nem fizetnének érte... Ilyen téren egyik se valami adakozó, akik meg adnának érte, szegényebbek, tőlük nem lenne szívem kérni...


Köszönöm a tippet! Megpróbálom majd ott is, de hátha valakinek megtetszik itt, vagy valami.

2011. júl. 11. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszuuus.:(((( Kár, hogy ilyen nagy, mert nagyon tetszik:( 34-eset hordok sajnos:( A barátnöimnek meg nem lenne ennyi pénzük egy ruhára.

Szerintem is Teszvesz vagy Vatera.

23/N

2011. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezt mert nem tudod eladni ugyanolyan áron , mint amennyiért vetted :) Ha teszveszen vagy vaterán adod el max. 1000 Ft-ot adnak érte , de lehet h még annyit se.
2011. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: Írtam, hogy engednék az árból.

2: 1000Ft-ért többet miért ne adnának egy vadiúj ruháért?... Megspórolnák a postaköltséget, és még az ára is alacsonyabb lenne...

3: Sajnálom, hogy túl nagy neked :) Én magas vagyok, 42-es méretem van minden másból, úgy látszik ez más szabás. Két ruhát rendeltem, mindkettő 42-es, ez nem jó, a másik pedig tökély.


Megkérdezhetitek ismerőseiteket is, ha gondoljátok.


Köszi a válaszokat, várom a többiekét is!

2011. júl. 11. 14:10
 6/7 A kérdező kommentje:
4-5 ezer forintért odaadnám, amúgy. Max turiban, meg olcsóbb kínaikban találnak jó minőségi ruhát ennyiért, ha egyáltalán ez lehetséges... Mármint nagyon jó minőségű ruhát venni egy kínaiban.
2011. júl. 11. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Az aki az 1000 FT-ot írta, nagyon nagy hülyeséget írt - ezt mint nagy vaterás írom - mondjuk a méret miatt lehet nem lenne olyan kelendő, mint egy 38-as ruha, de meg kell próbálni. Én simán megvenném, ha M-es lenne és mondjuk kék. :)


Tedd fel egy forintos aukcióra, de írj egy fix árat is és tedd a listázások elejére (ez 300 Ft). Legalább a 10 napig tartó időszakot válaszd, addig sokan rátalálnak.

Meglátod el fog az kelni és nem csak egy ezresért...


És nem árt a jó reklámszöveg + a képek (pl a katalógusból ahonnan rendelted)!

2011. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!