Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy hétig minden...

Szerintetek egy hétig minden nap napozok 4-5 órát szépen le lehet barnulni?

Figyelt kérdés
egyébként nem vagyok fehérebb bőrű aki könnyen leég
2011. júl. 10. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egyszerre, hanem három-négy részletben, és a kettő között árnyékban vagy, akkor igen. Minimális fényvédőt használj legalább, főleg eleinte valami komolyabb naptejet is használhatnál.

Így nem fogsz leégni, nem hámlik le egy hét után, és szép barna leszel.

2011. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 10. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4-5 óra nagyon sok! Én egy-két órát szoktam kint lenni, és így is csoki vagyok, pedig nehezen barnulok. Avonnak van egy napbarnított bőrszínt élénkítő olaja, azzal szoktam kenni magam, fölé meg naptejet, és sokkal jobban barnulok.
2011. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
napi 4-5 órával szénné fogsz égni. Annyit azért nem ér a barnaság, napozol két nappal többet, de nem égsz le, jobb.
2011. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!