Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon izzadós vagyok mit...

Nagyon izzadós vagyok mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
Naponta 2x zuhanyzom (reggel, este), és dezodorálok is. Már sok fajta deot használtam és egyik sem jött be, mert továbbra is fokozottan izzadtam. Most nyáron még zavaróbb mint télen. Mit próbálhatnák ki esetleg milyen deot ajánlotok?
2011. júl. 8. 21:03
 1/6 anonim válasza:

Garnier deót használtál már?

nekem nagyon bejött:)

2011. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a Garnier mineralt, de az sem vált be sajnos:S
2011. júl. 8. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A dezodorok sem tudják elnyomni teljesen az izzadást, max mérséklik és kellemesebbé teszik az "illatot". Amúgy meg nyáron mindenki izzad mint egy ló, nem lógsz ki a sorból :P meg am én is szoktam télen is.. hiába van hideg, nagy kabátban hónaljnál akkor is ha fázom, de sztem ez nem kóros
2011. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nyáron alapból mindenki izzadósabb, csak az nem állapot szerintem hogy felveszek egy színesebb felsőt, kimegyek 5-10 percre pl. beszedni a ruhákat és már cserélhetek is felsőt úgy megizzadtam a hónaljamnál.
2011. júl. 8. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
na igen. én amúgy olyan felsőket hordok aminek az ujja bővebb. jobban is szellőzik és az izzadtság sem látszik. de ha vki nem izzad 25++ fokban avval baj van. Ha meg valakinek már kóros akkor ott a műtét. biztos te is hallottad hollywoodban divat egy ideje, a műtét után nem fog többet izzadni hónaljban viszont azt hiszem a háton erősebb lesz az izzadás és ezzel együtt elvág néhány ideget is, néhány rész érzéketlen lesz.
2011. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!