Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy bamba szemek, széles...

Nagy bamba szemek, széles orr, hosszú kerek, tömzsi arc. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Plasztika vagy tuti trükkök?Habár nekem a smink trükkök EGYÁLTALÁN NEM segítenek.Amúgy plasztikával lehet szemet kicsinyíteni,utálom hogy olyan nagy szemhéjam van,olyan álmosnak tűnnek a szemeim.Aki tud a plasztikai műtétekről bővebben nyilatkozni az nyugodtan írjon.Értelmes válaszokat!
2011. júl. 6. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menekülj a plasztikába. Lehet hogy nem is olyan a helyzet amilyennek te látod:) Sőt biztos vagyok benne. Kérdésedre válaszolva: plasztikával mindent lehet manapság csinálni. A szemedet is. De szerintem mielőtt ilyeneket csináltatnál, gondold végig hogy megéri vagy sem. Lehet hogy elrontják, és életed végéig sajnálni fogod. Lehet hogy tökéletes lesz és gyönyörű, de az nem te vagy. Lehet hogy nem tudnád elfogadni hogy a tükörbe nézel, és nem azt látod amit X évig láttál. Persze benne van a pakliban hogy boldog leszel vele. De ezt előre nem látod te sem és az orvos sem. Szerintem mutass egy képet, és biztos vagyok benne, hogy az emberek többsége azt fogja mondani hogy valamit nagyon félrenéztél:):)
2011. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és 17/L
2011. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem megéri a dolog,már csak pénz kellene hozzá.Az biztos,hogy nem rontják el,mert jó orvost választok.Ha megplasztikáznak olyanra amilyenre szeretném az nem én leszek?XDDD Pont erre van a plasztika,hogy amilyen belülről vagy és akarod magad látni kívülről olyanná varázsolnak.Egyik ismerősömet is megplasztikázták.Az orrát,a száját,a szeme nagyobb lett,szilikont tettek a mellébe,meghosszabbították a haját.Sokkal boldogabb mint volt és gyönyörűszép lett!Sokkal szebb mint természetesen volt.Én is olyan akarok lenni mint ő.Am képet meg nem rakok fel,nem ez a téma :DD

2011. júl. 6. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy értem a nem ugyan az leszelt, hogy más ember vagy. Belülről nyilván ugyan az maradsz, viszont kívülről teljesen más. Ne olyan akarj lenni mint a barátnőd, hanem olyan amilyen belülről akarsz lenni. Ahogy te mondtad...akkor biztos te maradsz. Jó gyűjtögetést, és sikeres műtétet:)
2011. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én belülről is szép akarok lenni :)
2011. júl. 6. 22:49
 6/11 A kérdező kommentje:

Mármint hogy belülről azt akarom,hogy kívül is szép legyek.A belső szépség már megvan :P

Am kösziii!

2011. júl. 6. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem akarsz képet küldeni? Privibe? Én is elküldöm neked az enyémet, ha szeretnéd. Az én orrom is nagyon széles, a szemeim apróak (én meg pont nagyobbakat szeretnék), a szám az ugy ok. Csak kiváncsivá tettél, mert valóban nem is biztos, hogy olyan előnytelen a külsőd, ahogy gondolod! Rihannának is széles az orra, de nagyon szép! Bál szépe címet is nyert már korábban.
2011. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tuti nem küldök,te küldhetsz xD Atükörképem meg már csak látom,hogy előnytelen :D
2011. júl. 15. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én is rusnyának látom magam, mégsem vagyok az. Nem egyszer mondta már rám idegen is, hogy szép vagyok. Ismerősök is. Aztán az osztálytalálkozón hallottam az egyik volt osztálytársamat, amint rám mutogatva a barátjának sugdossa, hogy megszépültem általános óta. Udvarlók is vannak. De én akkor is rusnyának látom magam amikor tükörbe nézek, már gondoltam...öhöm... mindenfélére a külsőm miatt azelőtt! De lehet tévedek, és tényleg olyan vagy, ahogy magadat látod, csak segíteni szerettem volna :).
2011. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem se udvarló,se semmim nincs :) Úgy van ahogy mondom.Habár eleve nem is akarok fiút most,mert a fiúk nem akarnak a plasztikáról hallani.Én meg nagyon szeretném és elég akaratos nő vagyok,tehát addig nem nyugszom míg kés alá fekszem :D
2011. júl. 15. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!