Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visszataszító ha egy lánynak...

Visszataszító ha egy lánynak a nyelvében van piercing?

Figyelt kérdés
Én a külső emberek véleményére vagyok kiványcsi
2009. márc. 29. 00:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan visszatszítő.

Hogy miért? Mert egy fémdarab van a lány nyelvében könyörgöm! A kajamaradékkal együtt...és hát valjuk be: Lyukas a lány nyeve! Ez elég durva...


Meg úgy egyébként a nyelv úgy vonzó és erotikus ha szép, tiszta és rózaszín...nincs rajta se fémgolyó se más...Azt öröm megcsókolni...De ha azt átfurják és egy fémet raknak bele? Ha nincs is fémes íze én akkoris csak arra tudnék gondolni hogy egy tűzlépcső korlátjának egyik csavarják nyalogatom! Bocsi!

2009. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem cool...
2009. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Régen a rabszolgák VISELTEK ilyeneket, de szegények ők is csak azért hogy ne adják el őket ne válasszák szét a családjuktól!!!! Abban bíztak hogy így visszataszítóan nem kellenek senkinek!!! SZOMORÚ HOGY A VILÁG ODÁIG FAJULT HOGY KÉPESEK ILYENEKET HORDANI!!! HIDD EL CSAK AZOK HORDJÁK AKIK SEMMI MÁSSAL NEM TUDNAK KITŰNNI!!! MEGAGÁZ
2009. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hinném hogy azok hordják akik semmi mással nem tudnak kitűnni,mert nekem például nem azért van hogy kitűnjek. ez ennyi
2009. ápr. 8. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!