Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki jön be nektek jobban? A...

Ki jön be nektek jobban? A barna/fekete kreol csajok, vagy a szőkék de nem hypo bőrszínnel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Fekete haj és kreol bőr, a szőke nem az esetem
2009. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Kreol egyáltalán nem, inkább a szőke hófehér bőrűek.
2009. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Bár lány vagyok,szerintem vannak nagyon szép kreol bőrű,fekete hajú lányok,mint pl. Adriana Lima :) De szerintem a szőkék között is vannak nagyon szép arcúak,de az igazi szőkék között,nem az "otthon festett sárga" változat.:)


17/L

2009. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
szőke:$ egyértelmű
2009. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Barna,kreol
2009. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok... Én nő vagyok, a természetes hajszinem barna, de voltam már vörös, szőke meliros és szőke is. A bőröm szine pedig az évszaktól függ. A férfiaktól pedig kaptam bókokat igy is, úgy is. Szerintem egyéni mi áll jól. És sok olyan példát láttam, hogy egy férfi szőke (v. barna) lányokkal járt mindig,aztán megismerkedett egy barna (v. szőke) nővel, feleségül vette és nem cserélné le senkivel!
2009. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barna hajam van, de szőke akarok lenni, mivel világos bőröm van!

Inkább a világos bőrömhöz fetek szőke hajat, mint a sötét hajamhoz legyen sötét szolis bőröm!

Mert a haj ujra kinő, de ha a szoli tönkre teszi a bőrön azt megszívtam!

Sziasztok :)

2010. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fekete, kreol
2010. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!