Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a 'szép' fogalma?

Kinek mi a 'szép' fogalma?

Figyelt kérdés

Én már annyira hányok az ilyentől, hogy az elvárás 14 évesen az, hogy a szemöldököd legyen modellszerűen kiszedve; legyél 45 kilónál több; legyen min. 75/B a mellméreted; legyen hosszú vasalt hajad; és hogy facebookon legyen agyonretusálva az összes képed... elég szörnyű, de sajnos az én korosztályomban az ilyenek számítanak szépnek.

Hova tűntek az igazi,természetes lányok? És az a röhej, aki meg tényleg szép, RONDÁNAK titulálják.

Vélemények?


2011. jún. 26. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindnekinek más a szép, de ha ápolt vagy, és tiszta, akkor már közel vagy hozzá.
2011. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebben mondjuk igazad van.
2011. jún. 26. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szép kiegészül azzal hogy természetes legyen!

hagyjuk már azokat az elvárásokat,szerintem nem kellene ilyen hülyeségeket olvasnod én ilyen írásokkal nem is találkozom.Nehogymár más mondja meg hogy mi áll jól.A közösségi oldalakon azok a magamutogatós képek pedig kifejezetten szánalmasak.Hidd el nem az ilyenek viszik a pálmát,utána meg csak csodálkoznak hogy fent vannak a napiszaron vagy itt a gyikon.Ha neked van egy vagány belevaló vicces stílusod kedves vagy és nem önző képmutató akkor magasan kiemelkedsz.

2011. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Nem olvasok ilyeneket, sajnos ez tapasztalat...
2011. jún. 26. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kövér, nem hord csőgatyát, művelt, a többi meg adódik.
2011. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Jaj nehogy már a csőgatya határozza meg az embert...én például imádom és sokal előnyösebb mint az undi trapéz
2011. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Ne mutogasd magad...
2011. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép az, ami érdek nélkül tetszik. - irodalomból így tanultuk. :)
2011. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szépnek születni kell. Vagy minden arányos az arcodon, az alkatodon, jó bört örököltél és szép mosolyt, akkor szép vagy. Jó alkat, jó arc, jó GÉNEK. Ez határozza meg a szépséget, Az már más téma hogy mit hord, milyen a viselkedése, kisugárzása. A szépség csak egy darab az emberböl és sajnos ez a szigorú valóság. Vagy annak születsz vagy nem. ( kinek mi a szép... )
2011. jún. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na azért az túlzás, hogy szépnek születni kell. 100 éve lehet így volt, de 2011-et írunk.
2011. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!