Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom optikailag csökkent...

Hogy tudom optikailag csökkenteni az orrom méretét?

Figyelt kérdés
Elég nagy az orrom, az ajkam pedig vékony, a szememet tudom nagyítani sminkkel, de az orromat nem tudom hogy tudnám kisebbíteni?? a számra csak szájfényt használok, mivel a szemem mindig hangsúlyos :)
2011. jún. 25. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hasznalj ket fele alapozot! egy sotettebbet,es eggyet mely a borod tonusaval megeggyezik.a sotettebbet kend az orrod szelere ott elol(nem tom h hivjak..orrcimpa?xd) ahol az orrlyukad van,amellé.a masik alapozot meg a tobbi helyre.igy optikailag kissebnek hat:) (remelem ertetted xd)
2011. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

you tube on csomó videó van


bocsi, de nincs időm kikeresni


írd be pl. azt, hogy "how to shape your nose"


"how to get thinner nose"


ilyesmiket

2011. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül 2 alapozót venned. Vegyél egy matt bronzert, úgy olcsóbb, aztán használd az első válaszoló által írt módszert :)
2011. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
számomra a nagy orr az érzékenység, kifinomultság, ábrándosság és kedvesség attribútuma, főleg mély szemekkel párosítva. Szóval én szeretem. Azt nem tudom, hogy hogyan lehet kisebbíteni, de ha nem jön össze, akkor inkább keress egy hozzám hasonlót, aki megnyugtat hogy jó az úgy :)
2011. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!