Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondjatok légyszíves véleményt...

Mondjatok légyszíves véleményt rólam?! (lent kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 25. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
a cigánybajuszt borotváld le.
2011. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a bajuszkát tényleg le kéne borotválni, és picit duci is vagy, de ha minden nap mozognál csak egy 20 percet vagy fél órát az már hatásos lenne:D
2011. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A hajad sem előnyös...
2011. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha lefogysz, akkor egész jól nézel ki majd! Nekem tetszik az a kis bajuszka is. :)


27/N

2011. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

A bajuszt érdemes leszedni és akkor növeszteni, amikor már erősebb, így még elég fura. Vagy csak a fények miatt látszik ritkásnak, gyérnek?

Tudom, fiúknak gáz, de a szemöldököt is picit megzaboláznám, na ne bőven belefér.

Még elég fiatalnak nézel ki, leszel te férfiasabb is.

A fogyást meg döntsd el te, mert van, akinek nem tetszik, de sokan szeretik a mackósabb fiúkat. a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben!

Szóval semmi extra, de nem vagy te csúnya!

2011. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Én nem mutogatnám itt a fejem a weben..
2011. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

10:42-es vagyok, van egy félreérthető mondatom, valahogy kitöröltem szavakat. :D

Eredeti így hangzik:

Tudom, fiúknak gáz, de a szemöldököt is picit megzaboláznám, na nem nőiesen vékonyra, de az még szerintem bőven belefér.

2011. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogyj le, borotválkozz (majd, ha lesz normálisan arcszőrzeted, akkor mondjuk maradhat egy kis borosta, ilyesmi), kezeld/kezeltesd a pattanásaid. És állj rá valami divatos öltözködésre, ami férfias is (pl.: Brad Pitt, Orlando Bloom, Hugh Jackman stílusa, persze csak akkor, ha neked is tetszik és tudod viselni.) 19L
2011. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
szerintem semmi nem előnyös rajtad. pontozz csak le ha neked az jól esik
2011. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

fúj.

1. fogyj le

2. borotváld le a bajuszt

3. vágass valami jobb hajat

4. szedesd egy picit vékonyabbra a szemöldököd

5. hordj egy kicsit kevésbé gyerekes ruhákat

2011. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!