Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rondák...

Szerintetek nagyon rondák ezek a fogak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 24. 12:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy rondább lenne,mert biztos vagyok benne,hogy hamarabb helyrehozná a fogsorom,csak attól félek,hogy majd kicsúfolnak,hogy fogszabályzom van...
2011. jún. 24. 13:23
 12/24 anonim ***** válasza:

engem egyáltalán nem csúfoltak, inkább büszkék voltak rám. szerintem ez csak intelligencia kérdése.

másfél évig volt rajtam,most már éjszakai van :)

nekem nem csámpi volt,hanem nyuszifog

2011. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hátha nekem hamarabb helyrefogja hozni,nagyon reménykedem:)
2011. jún. 24. 13:35
 14/24 anonim ***** válasza:

fogszabi nem ártana ://

és nekem is volt fogszabim. én szerettem. 2 évig volt fenn

2011. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg ha valaki nem bámul bele konkrétan a szádba, akkor fel se tűnik senkinek. Nem azt fogják nézni az emberek, hogy tökélesek-e a fogaid, hanem hogy megnyerő, meleg, barátságos-e a mosolyod, és hogy milyen a természeted.


24/F

2011. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, annyira azért nem vészes a helyzet. Szerintem menj el egy fogorvoshoz, ő majd megmondja, hogy esetleg ell-e fogszabi vagy sem
2011. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi gond nincs...

Komolyan, az emberek olyan dolgokról alkotnak negatív véleményt, ami nem rossz. Valakin 1 kiló felesleg van, már zsírdisznóznak.

Ha neked nem tetszik, akkor tegyél ellene, bár ezen nem tudom mit kéne tenni. Az én fogaim csámpibbak, de még soha nem szóltak be, és párom is van...

2011. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Hát, nekem is ilyen van sajnos. Egyébként szinte majdnem dettó, csak a tieid sokkal jobbak, mint az enyéim.

Engem viszont a hátam mögött szépen kiröhögtek érte, pedig nem sárgák a fogaim. Még a barátnőm is mikor mosolyogtam furán a szemeim helyett lefele nézett.

Én nagyon rosszul érzem magam miatta. Mosolyogni sem merek.

Szerintem én is elmegyek fogorvoshoz:-(. Bár a fogszabi elég drága sajnos. És én már túl vagyok a 18-on. (19 éves vagyok:-D).

Üdv.

2011. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyenek a fogaim. És engem is nagyon zavarnak. A nyuszifog az ami nagyon zavar, és a két vámpírfog. Nálunk is családi öröklődés úgy vettem észre. Bár fogalmam sincs, hogy ezt fogszabályzóval hogyan lehet megoldani, hogy ne legyen ilyen "csámpi". A tiéddel egyébként nem hiszem, hogy annyi gond lenne. Az enyém már tényleg csámpi!
2011. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hagyjátok már szegényt. Nekem ennél sokkal csámpásabbak, de lesz fogszabim és ennyi. Amúgy meg az éjjeli nem használ semmit. Nyugodtan válaszd a nappalit.

És nincsenek egyáltalán olyan csúnya fogaid mint a "kedves" előzők írták -.-"( természetesen nem mindenkire gondolok)

2011. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!