Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az EMO-krol?

TH.fancsy kérdése:

Mit gondoltok az EMO-krol?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata (esetleg előítélete) van az EMO-k terén. =)
2011. jún. 23. 18:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
azt ,hogy túlérzelmesek XD
2011. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit embert nem ismerek, de az EMO torta a kedvencem.
2011. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát attól fúgg,hogy milyen emo-ra gondolsz. A póz*erekre akik felvették a stilust,vagyis kinézetre emok, és néha vagdossak magukat mert azthiszik,hoyg ezt jelenti emonak lenni,vagy a tényleges emo-kra akik nem is biztos kinézetükben emok? Akik ilyenek azok nagyon érzelmesek,művészlelkek,magába fordultak. Akik pó*zerek és stilusemok,azok között szerintem van pár nagyon szép lány,pasik is nagyon sok csajnak bejönnek bá néha már buz*isak. Ha áttérnek a scene stilusba már nem annyira tetszik.Jófejségileg mint más emberek.De a pózerek csoportosulnak,mindnek kb 3000ismeröse van facen is,és ebből kb 2 ha igaz barátja. De tényleg nyitott a legtöbb,befogadnak bárkit.
2011. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 SzilKa ***** válasza:
azt, hogy majd kinövik :)
2011. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igazából nem nagyon érdekelnek, ő dolguk. Vannak jó fejek,vannak szararcok. a legtöbb emo az ilyen divatmajmoló,celebnek akarni látszó ember. (értsd: 4000ismerős fb-n pl.) :D Maajd kinövik. Bár ismerkek egyet,22éves és most tért át az emo stílusra...
2011. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Az EMO tortát szeretem, mert felvágja saját magát.
2011. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
vannak még emok egyáltalán? :D
2011. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 hot_kiss ***** válasza:
84%
Ittott, annyi, mint a sár. DE ha párat ismernék személyesen, akkor biztos tudnék mondani véleményt. Ígycsak annyi, hogy a környezetemben, akik még erre hajaznak, azokat addigrúgnám, mint mozognak *-*
2011. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
94%

Nem értem, hogy egy tizenévesnek milyen világrengető gondja lehet, hogy eljátssza, hogy majd belehal a fájdalomba.

Nekem is 'rosszul esne', ha a szüleim mindent megengednének, hetente koncertekre járnék, szinte minden nap a haverokkal lennék, megvennék nekem a legmenőbb cuccokat, össze-vissza piercingezhetném magam...stb.

Szörnyű érzés lehet komolyan :D

Persze van egy-két fiatal, akinek szörnyű sorsa volt/van, de a legtöbb csak divatból csinálja, megy a többi majom után, mert most ez a menő..-.-"

Egynéhánynak a közösségi portálakon való gügyögése is elviselhetetlen, a helyesírás a legjobb, de visszabeszélni nagyon tud egy-kettő.

Kivételek mindig is vannak, akik normálisak, de nem is értem, hogy az a pár ember, aki még oké lenne, minek emozik?

Mindegy, ez csak az én véleményem, majd kinövik ezt a hülyeséget, pár év és úgyis más lesz a menő, majd azután mennek.

Üdv, 15/L

2011. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

azt, hogy egyik szeme sír, a másik haj :D

hát ha nekik az tetszik, ki vagyok én, hogy ítelkezzek?


20L

2011. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!