Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol és milyen tetoválás/tetová...

Fémöszlány kérdése:

Hol és milyen tetoválás/tetoválásod van? :D

Figyelt kérdés
Kíváncsiság, unalom...
2011. jún. 22. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs, de tervezek egy kisebb skorpiót a lapockámra. :)
2011. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hot_kiss ***** válasza:
Énismégcsak szeretnék és még nem is tudom, hoyg mit, de nagyon tetszenek a feliratok, az oldalon és a nyak hátsó részén lévő tetoválások.
2011. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a legtöbb tetkó bortzalmas. A ribancrendszám a legrosszabb :D Én ha egyszer nagyon berúgnák és véletlen csináltatnék akkor ilyen zippzáras virágos tetkót csináltatnák...


L

2011. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 TOMAtm ***** válasza:

bal alkaromról indul,fel a vállon át a nyakamig,meg hátra a csuklyámon át hát-középig,ill rálóg a bal felső-mellizmomra.

[link]

ilyen még,csak körvonal.szinezés lesz 2 hét múlva aztán meg árnyékolják.fekete lesz.kicsit fájt,de nem volt vészes.

2011. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

21:31

első vagyok

de jól néz ki, már most, hogy még kész sincs.

2011. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem saját rajzú tetoválásom van a vádlimon.

A tetoválást én rajzoltam,és története van.

röviden,hogy megértsétek miért fontos nekem.

Hárman vagyunk lányok testvérek.Apám nevelt fel minket,onnantól amióta a húgom megszületett.A nővérem 18 éves volt,én 16 a húgom 12 éves volt amikor apámat elütötte egy autó és meghalt.Onnantól kezdve a nővérem elvállalta a gyám szerepét,és ő nevelt tovább minket.Vigyázott ránk,iskoláztatott.Ő lett az anyánk és apánk egyben. Amíg apám élt imádott minket.Talán engem a középső lányát szerette a legjobban(bár igyekezett nem kimutatni) mert én halláskárosultként születtem,és úgy érezte nekem több figyelemre van szükség.Amikor valami ünnep volt vagy csak vigasztalni akart mindig kaptam tőle világoskék harangvirágot.A kedvenc virágom még ma is.

Végül is a tetoválásom a következő

egy szép növényi száron három gyönyörű világoskék harangvirág van egymás alatt.Mindhárom virágban az én és a két testvérem nevének kezdőbetűi vannak benne.A szár alján egy szép kis masni amiben az apukám neve van benne,de úgy ahogy ő írta.(gyönyörűen,szinte cifrázva írta a betűket.)

Szóval ez a szép harangvirág van a vádlimon oldalt.

Több nincs,és nem is akarok.

37/N

2011. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ma21:29 hogy érted azt, hogy virágos zippzár? a húzórésze egy virág?
2011. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Olyanra gondoltam,hogy a csípőm fölött 10 centivel egy ilyen csak fejjel lefelé:

[link]

és lefele virágok "esnének"

2011. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én inkább fel sem sorolom, mert felkel a nap mire a végére érnék :D

23/N

2011. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 22.37.nek

hogy is írtad?

"szerintem a legtöbb tetkó bortzalmas. A ribancrendszám a legrosszabb :D Én ha egyszer nagyon berúgnák és véletlen csináltatnék akkor ilyen zippzáras virágos tetkót csináltatnák... "

Akkor csak megsúgom neked,hogy amit linkeltél zippzárat az is tucat tetkó,és egy kalap alá teheted a "

ribancrendszám" tetkóhoz.

2011. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!