Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok ha orrpiercinge...

15 éves vagyok ha orrpiercinget szeretnék a szüleimnek kell aláírni a papírt vagy én is aláírhatom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szülővel kell menned.
2011. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Első, téged oda küldtek?...


Orrpiercinghez nem kell semmilyen papír, sőt, köldökpiercinghez sem.

Nyelvpiercinghez, intim piercinghez igen, de nem azt akar csináltatni.

2011. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. papír nem kell, de én elkísértem egyszer a barátnőmet egy tetoválószalonba, és azt mondta a férfi, hogy kell szülői beleegyezés úgyhogy vele menjen vissza.
2011. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem azt mondták, hogy még orrpc-hez is kell, de egyik szülőm sem akar velem eljönni :/ Úgyhogy remélem, hogy megcsinálják minden további nélkül!
2011. jún. 21. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:

14 évesen szúrattam szemöldök-piercinget.

Nem kellett szülő!!! Viszont megbántam, mert már 2 éve kivettem, de a helye ugyanolyan, mint volt, nem akar begyógyulni:((

20/L

2011. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írásos szülői engedély kell adatokkal, telefonszámmal, hogy esetleg fel tudják hívni a szüleidet, hogy tényleg engedik-e...ilyenkor egyeztetik a papíron szereplő adatokat, (cím, szül. idő, stb)

Ahol nem kérnek, onnan azonnal fordulj ki, mert ha esetleg valami gond lesz, nem valószínű, h vállalják a felelősséget. Ha ott a papír, akk nem mondhatják, h nem voltál ott, mert meg kell tartani az engedélyt, ha esetleg a szülő kitalálná, h ő nem engedélyezett semmit, ezzel tudják bizonyítani az ellenkezőjét.

2011. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hülyeség, ha köldökbe és orrba szeretnél akkor nem kell papír! Ugyanolyan piercing mint a többi. De általában leszarják hány éves vagy...
2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha hülyeség, ha nem, 16 évesen simán megcsinálták, semmit nem kértek. Mikor nyelvpiercinget mentem csináltatni, akkor meg igen, szval nem én találtam ki...

(Igaz, hogy ez 6 évvel ezelőtt volt...)

2011. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!