Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a kivett piercing helye nem tünik el, annak ellenére, hogy már 2éve kivettem őket?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2éve kivettem az áll és szemöldök piercingeimet, azóta nem használom őket. A szemöldök piercingek helye meglátszódik rendesen, viszont a az áll piercing helye egyszerüen nem forr illetve gyógyul be, nőtt egy pici hártya belülröl, de úgy vélem simán bármikor visszatehetném. Elötte kb. 3-4 évig benn voltak. Esetleg ezért nem akar teljesen eltünni? Szerintetek miért nem nőtt be ennyi idő alatt? Már kezd nagyon zavarani az államon virító lyukacska, na meg a szemöldökön lévő helyek is... Lehet ezeknek eltüntetésére megoldást találni? Előre is köszi a választ! Üdv mindenkinek.
2011. jún. 20. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy? Egy bizonyos kor után már nem nagyon forrnak be egyes helyek. Pl. 7-10 éves koromig volt fülbevalóm, azóta nincs és nem forrt be a helye, de nem zavar. Vagy esetleg rosszul csinálták meg.
2011. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mármint a piercingedet
2011. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem nyelv piercingem van,van akinek pár hét alatt benő a helye . Nekem múltkor nem volt bent 2 -3hónapig és simán vissza tudtam tenni.Az orromba és a államba is volt piercing se azok helye már meg se látszik senki nem mondaná meg hogy volt ott valaha valami is. A fülembe fülbevaló évek óta nincs , de azokat bármikor vissza tudnám tenni mert nem nőtt be.
2011. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez szívás! Nekem a füleimben van tizenpár lyuk. Azért mertem kilyukasztani őket, mert azt hittem, hogy be fog nőni. Valamelyik lyuk beforrt de csak beül. SImán látszik és borzasztóan idegesít. Sajnos én sem találtam megoldást a problémára. :(
2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is tökre látszik még a PC helye, jobb oldalon, alul a számban volt egy karika, ami már régóta nincs meg, de természetesen a lyuk még megvan. Illetve maga a lyuk már beforrt, de mégsem.

Aminek külön örültem, hogy ballagási fotón kb mindent lerutesált a fotós (az arcomon lévő anyajegyet is, amit nagyon szeretek), de a PC-lyukat persze nem.

2011. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 22leszek, és kb. 16-tól 20 éves koromig használtam ezeket a piercingeket, ugye mára már meguntam őket,meg változott az életmódom és a stílusom is, kiszedtem, de a helyük sajnos nem akar eltünni vagy egy picit legalább elhalványulni.

Tehát akkor nem nagy esély van arra, hogy elmúljanak.

Lehet, hogy még pár év alatt azért halványabbak lesznek a helyek... Köszi a válaszokat :)

2011. jún. 20. 14:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg gondolom azért a szervezettől is függ, mindenkinek másképp reagál,müködik..
2011. jún. 20. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem is fog eltűnni! Ha ennyire nem akar összenőni az ajak pcd, annak az az oka hogy vastag volt a szára.
2011. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lehet...

viselnie kell az embernek a kamaszkori hülyeségeinek a következményeit :/

2011. jún. 20. 15:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosan :)
2011. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!