Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bal mellem kb 1x nagyobb...

A bal mellem kb 1x nagyobb mint a jobb (? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sokszor felrakták ezt a kérdést (?)

de szeretném elolvasni a kedves válaszolók válaszát az én kérdésemre. 18 éves vagyok, már kiskoromban észre vettem és aggasztott is, hogy mikor e mellem nőtt akkor először a bal kezdett el nőni, majd utána a jobb (ez olyan 11 éves koromban vettem észre) Voltam orvosi vizsgálatokon (sulival) majdnem minden évben, de sosem mondtak semmit, hogy baj, vagy nem... Mikor sztetoszkóppal vizsgált a dr.nőm és még nem hordtam melltartót, nem mondott semmit, pedig látni lehetett... Most meg zavar, mert nyárvan és itt a mendence szezon, és én imádok úszni, és tegnap amikor mentem a barátaimmal fűrdeni, nekem feltünt, hogy a bikinimben azért látszik, hogy nagyobb, mondtam a barátnőmnek és mondta, ha nem szólok észre sem veszi, de tényleg látszik, hogy nagyobb (ezt akkor mondta, mikor megkérdeztem tőle, hogy nagy e látszik). Mit tehetnék, hogy ne legyen ennyire szembe tűnő? Eléggé aggaszt, mert szerintem észre lehet venni, mert a bal mellem ahogy nagyobb, igy picit jobban "lóg"!

Valakinek van ilyen tapasztalata? szivesen olvasok minden választ, tanácsot. Előre is köszönöm a kedves válaszolóknak a válaszokat.

Esetleg, ha tapasztaltatok ti is ilyent, ti hogy oldottátok meg? persze akiknek látszik a különbség.

18L


2011. jún. 18. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem egyforma de tudom hogy mennyire zavarhatja az embert az ilyen.Még ha a többiek nem is látják.Ha nagyon zavar akkor vannak olyan melltartóba,fürdőruhába való betétek amik nagyobbá teszik a mellet.Az Intimissimi nevű fehérnemű üzletben biztosan kapni fogsz.
2011. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. jún. 18. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Az természetes ha másnak is szólsz akkor még jó, hogy észre veszik... Nem mindenki a melledet figyeli, még az orvos sem azzal foglalkozik, legfeljebb ha mammográfiára mész.

Amúgy nekem is ilyen és szerintem még egy jó pár nőnek. Engem is zavart, de most már úgy ahogy kezdem elfogadni.

2011. jún. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár nőnek? Rtika a szimmetrikus mell, ráadásul sohasem nő egyszerre a két mell.
2011. jún. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves tegnap 23:50-esi :) Elég jól megoldanád a dolokat, de mivel nem azt kérdeztem, hogy igyak e sört vagy ne, igy nem tudom hasznát venni a válaszodnak.

de köszi neked is a választ =)

Meg a többieknek is!

2011. jún. 19. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Matek 1. osztályos tankönyv

Ha megszorzunk valamit egyel az ugyanakkora marad ;)

2011. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D nem úgy értetettem, hogy 1x mell az mell, hanem amekkora a mellem és akk még1x akkora a másik x)
2011. jún. 19. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval akkor a másik kétszer akkora mint az egyik :D
2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk :)
2011. jún. 19. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok:D Azt hittem egyedül xD Nekem is a bal mellem kb 2x akkora, mint a jobb. Zavaró tud lenni.
2011. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!