Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak szoláriumot?...

Hogyan válasszak szoláriumot? Jó minőségűt szeretnék, ami tényleg nem károsít. De mindegyik dicséri magát, honnan tudhatom, hogy melyik nem átverés?

Figyelt kérdés
Ti melyiket és miért választottátok? Mi alapján döntöttetek? Jó és rossz tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. :)
2011. jún. 15. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, mert mindegyik károsít. Kicsit vagy jobban, nem számít. Kérdezz meg egy bőrgyógyászt milyen fajtát ajánl, bőrtípustól is függ valamennyire. (de leginkább semmilyet)
2011. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiwisun! Ebben hiszek a legjobban. De a mai szoláriumok már mindegyike alig károsít, bármelyiket választhatod. Nézz szét. Szerintem mérlegelj aszerint is, hogyan néz ki a hely. Kellemes-e a légkör, mennyit adnak a minőségre.
2011. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy Kiwisun-ban dolgozom.

Számos tanúsítványunk van a csövek kiváló minőségéről, amelyek uv csökkentettek így biztos, hogy nem égsz le, viszont a bőröd kizárólag "egészséges fényt" kap így kiegyensúlyozottabban barnul.

Az összes szalonunkban kiváló krémeket találsz, hiszen a napra sem mész ki napvédő nélkül gondolom. Ezek elsősorban a védelem miatt kellenek és fokozzák a barnulást is.

Tanácsot szerettem volna adni, nem reklámot csinálni, hiszen akkor nem írom le, hogy itt dolgozom, és rengeteg a visszajáró vendégünk.

Viszont szerintem egy próbát megér.:)

2011. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Az a helyzet, hogy nagyon világos és érzékeny bőröm van. Nagyon könnyen leégek, de mivel itt a nyár, azért szeretnék legalább kétszer-héromszor eljutni a strandra. (Szerintem ez nem olyan nagy igény :) ) Csak az a baj, hogy tökmindegy milyen naptejjel és hány faktorossal kenegetem magam egész nap, estére akkor is rákká égek. :( Viszont pár éve kipróbáltam a szolit és csodák csodájára nem égtem le. :) És bőven elég egész nyáron 4-5 alkalommal elmennem, az már segít, hogy egyáltalán ne égjek meg (persze naptej azért így is kell :) ), csak rábarnulok kicsit. :) Szóval nem csoki barnára akarom szolizni magam (az nekem sem tetszik annyira), csak nem akarok leégni!!! :) Szerintem ez azért érthető és innen nézve már nem is olyan káros. :)

Vidéken nem volt sok választás, oda mentem ahol volt. :) Viszont most Pesten élek, ezért gondoltam, hogy ha már van lehetőségem választani és kicsit még jobban vigyázni a bőrömre, akkor erre is megpróbálnék odafigyelni. :)


Köszönök szépen minden segítséget! :)

2011. jún. 15. 13:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, az utolsó kettő nagyon meggyőző, köszönöm szépen! :) Egy próbát tényleg megér! :)
2011. jún. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!