Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha csak 3 melltartóm...

Ciki, ha csak 3 melltartóm van? L/14

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, a három legalább egy kerek, gömbölyded szám... De amúgy miért is lenne ciki? Sok, kevés, vagy mi?
2011. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem tök mindegy? Úgy sem mutogatod senkinek. Legyen egy fekete meg egy fehér és az bőven elég ennyi idősen.
2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az cikibb lenne ha 3 melled lenne:O
2011. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha az a 3 szép és normális minőségű.
2011. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyen fekete/fehér/esetleg egy testszínű meg egy pánt nélküli és az bőven elég minden ruhához. Úgyse kell azért minden nap mosni, a te korodban meg még felesleges ilyesmire többet költeni, mert úgyis könnyen kinövöd várhatóan. :D

(nekem van egy rakat, de egyszerre mindig egy van, amit szinte mindig hordok, mert csak az az egy igazán kényelmes... Amíg tiszta, és passzol a ruhához, nincs vele baj szerintem)

2011. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem egyszerre hordod őket, akkor nem
2011. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem. nekem is 4 van. 16/L
2011. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem gáz nekem is annyi van, meg hát növésben van a melled, 1 év múlva úgyis más kell, és amúgy sem kell annyiszor váltogatni, 1 hetet kibír egy egy narab mosás nélkül

nekem is 3 van, egyik bnőmnek 1, másiknak 2 harmadiknak 4, stb.. vagy ismerőseimnek több de azok idősebb rokontól örökölték..

2011. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy sincs. Pedig kellene, pár ruhához szükség lenne rá, amúgy nem hordok. Volt kb. régen 3 de már elhasználódtak.
2011. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!