Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vastag vádli formázás?

Vastag vádli formázás?

Figyelt kérdés

Ezekkel az idétlen formájú elképesztően vastag vádlikkal lehet valamit kezdeni, vagy egész életemben el kell viselnem, hogy ilyen selejtesre sikerült születnem?

20/F


[link]


2011. jún. 5. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
hátulról tényleg fura egy kicsit, de sztem nincs vele semmi baj
2011. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

örülj már legalább annak, h a bokád vékony!

Nekem sokkal vastagabb a vádlim és a bokám se vékony, majd megőrülök tőle, gyűlölöm a lábaimat, szégyenlem őket!De komolyan! :(

2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mint akinek két labda van a vádlijai helyett :D nekem csak egy kicsit kisebb, és nem lehet szerintem változtatni rajta :S
2011. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt olvasom, nagyon változtatni nem lehet rajta. Én is szégyenlem, rövidgatyát sem nagyon szeretek felvenni.
2011. jún. 5. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy legalább fiú vagy!

Én lány vagyok és nekem is kb hasonló...borzasztó...undorító és rémes!

2011. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszadónak. Talán nem is azért írtam ki ezt a kérdést mert tippet szerettem volna kapni, hogy hogyan vékonyíthatom, (utánanéztem, nem nagyon lehet) hanem mert titkon reméltem, hogy van más is hasonló helyzetben. Ez erőt ad nekem a továbbiakban, hogy a más egyéb kisebb gondjaimmal melyek együtt nagy terhet jelentenek, el tudjam viselni.


Bocs, ha kicsit érzelgős lett, még egy film hatása alatt vagyok. (Kell nekem drámát nézni... de ha egyszer szeretem...)

2011. jún. 5. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Selejtesre sikerült?

Nincs baj a vádliddal. Én örülnék ha nekem ilyen lenne...

2011. szept. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem elég selejtes. Gusztustalan, nagy, fúj!

Miért neked milyen?

2011. szept. 17. 16:35
 9/10 anonim válasza:
szerintem nagyon szép lábad van, vádlistul, mindenestül..
2011. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár én ezt nem így látom. Negatív megjegyzéseket is kaptam már rá, mely nem egészen esett jól.
2011. okt. 3. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!