Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ez a szem? -képpel! -

Szép ez a szem? -képpel! -

Figyelt kérdés

Ez a szemem, én nagyon meg vagyok elégedve vele... Sokan mondják is, hogy gyönyörű, meg ő is ilyet szeretne... tényleg szép, vagy csak áltatom magam? A kép kicsit pixeles...

:)


[link]


[link]


2011. jún. 3. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos, pedig én nagyon szeretem a zöld szemeket, de ez annyira semmilyen. Se nem zöld, se nem barna.
2011. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi extra, a legtöbb embernek hasonló árnyalatú a szemszíne, mint a tiéd.

Nekem kék a szemem, de barna párti vagyok :D

2011. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A hajam már rég nem ilyen, ez egy éves kép. Azért ezt raktam, mert ezen látszik. A körmöm sem ilyen szokott lenni. A lakk volt lejőve ezen a képen. Nem fogok magamnak műkörmöket ragasztgatni vagy csináltatni. Az nem én vagyok. A szemöldökszedést nem tudom, mert gyenge bőröm és nagyon sokáig piros utána... De köszi a válaszokat.
2011. jún. 4. 12:20
 14/16 anonim ***** válasza:

hát hallod az első képről hirtelen nem tudtam megállapítani hogy fiú vagy e vagy lány... a szemöldöködre nagyon ráférne egy formázás, meg festés is, kozmetikus meg tudja neked csinálni! amúgy a szemeid szépek, de semmi extra.

(a körmökről meg csak annyit hogy nem az a baj h nem mű meg hosszú, hanem hogy kopott a lakk és az rém igénytelen..)

21/L

2011. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem csúnya, de nem is szép...átlagos...ha a környezetedben ez szép, akkor nemtudom h milyen szemük van az embereknek....a tiéd átlagos
2011. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
lécci rakd fel máshova, mert nekem azt írja ki h Page not found.
2011. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!