Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösnél szokás borravalót...

Műkörmösnél szokás borravalót adni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit?
2011. jún. 2. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki szokott, van aki nem...mondjuk nálam ált 500 alatti összeget már nem kérnek vissza...de van aki 200Ft-ot is visszakér.
2011. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

huh...3000ft.ért csinálja...a négy az sok,a 3500 feltűnő...szóval ez a baj...

Kivéve ha olyan körmöt kérek(ami rettentő ritka) hogy olyan kövek kellenek bele aminek darabja 70 ft na most abból 10 meg pl még 3-4000 a köröm akkor 300 ft-ot nem kérek vissza...

2011. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az nem gáz, ha egyszer adok, egyszer nem? A végösszegtől meg az aktuális anyagi helyzetemtől függően... Csak mert ugye, amit írtál, kedves második, hogy ha kerek ezerre jön ki a vége, az is más...
2011. jún. 2. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.Nekem 3500,és ha teszek bele kis köveket,akkor olyan 3700-3800-ra jön ki,viszont a műkörmös sosem fogadja el a borravalót,pedig mindig akarok neki adni.
2011. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem adtam neki, ígyis kb a legdrágább körmöshöz mentem a városban, más 3x kevesebbért dolgozik, akkor még adjak borravalót?! :D
2011. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!