Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szexi vagyok? (Csak csajok! )

Szexi vagyok? (Csak csajok! )

Figyelt kérdés

[link]


Nem ciki hogy szét reped a bőröm? Lehet ezzel csinálni valamit?


2011. máj. 31. 03:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szerintem éppenséggel vannak ennél durvább képek akár a gyakorin is! Ez a fenék jól néz ki, nincs mit szégyellnie a kérdezőnek rajta! Az aggszüzet azokra értettem akik itt rinyálnak, hogy mi ez? meg hogy lány a kommentelő, és nem pedig azokra akiknek szimplán nem jön be! Szerintem egyértelmű a képről a férfi nem. Azok meg, akik itt értetlenkednek, valószínűleg vörösödve rohannának anyjuk után ha egy srác f@rkát meglátnák..:SS
2011. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
csini vagy
2011. jún. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

húú,van 2 komment amin sírva röhögtem :D:D


Az egyik hogy a 30 felettieknek már mindegy..

A másik: "kikyke kikyke válasza:


ahh ,hogy lehet valaki ilyen degeneralrt hogy felrakja segg.et a netre es igy teszi fel a kerdest "szexi vagyok" es minek kell igy befesziteni, huzta a gorcs a hatsodat esetleg"?"


Egyébként nekem is rögtön ez jutott eszembe hogy minek kell így befeszíteni? A másik meg az hogy ez nekem kevés (mármint amit a képen látok) ahhoz hogy rendesen pontozzalak,vagy megítélhesselek,mutass többet,-teljes test,mellkas,has...ez a kép nem túl jó,nem tudom eldönteni hogy hájas vagy deréktájon vagy izmos?

Ja és szőrtelenísd a hátad..

Jóindulattal 10-es listán 7-es vagy nekem,tegyél föl jobb képet ;)

28 L

2011. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Ez az arcodról a kép? sztem igen xD
2011. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!