Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan működik tanácsadónőként...

Hogyan működik tanácsadónőként az avon? Miért kell fizetnem? Kell fizetni a blokkfüzetért, azért is, amit először kapsz?

Figyelt kérdés
Kell fizetni a reklámtáskákért, szállító zacskókért? Mert mintha valami hasonlót olvastam volna.Mennyit kell ezekért fizetni?
2011. máj. 25. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vok mert érdekelne a tanácsadónősködés
2011. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező rendelned zacskót, de én papírtasakot azért szoktam, nem vészes, pár ft darabja.
2011. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én elvileg ma az lettem, annyira nem szerettem volna, de a nő nagyon erősködött. Most olvasgatom itt a kapott anyagokat és olyanokat találok benne plusz költségként, amiről nem is volt szó. Lehet, hogy félreértem, de pedig többször is rákérdeztem az engem beléptető nőnél. Meg nem igazán értem, hogy akkor nekem mikor lesz törzsszámom meg, hogy hogyan kell feladni egy rendelést, hogyan kell visszaküldeni valamit, ha nem elégedett a vevő...
2011. máj. 25. 19:04
 4/6 A kérdező kommentje:
A netes rendelős felületen több termék van, mint az aktuális újságban? Esetleg ott több mintának rendelhető termék van, mint a my avon újságban?
2011. máj. 25. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A neten több mintát találsz, mint a my avon-ban. Nem kötelező semmit sem rendelned, csak a munkádat segíti. Én mondjuk ritkán rendelek mintákat, csak ha vki kifejezetten kiváncsi vmire, vagy vmit nagyon el akarok adni.
2011. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Törzsszámod a koordinátorod (aki beléptetett) intézi, és ha megkapod, azzal tudsz majd feladni rendelést.
2011. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!