Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lesznek szebbek azok a...

Miért lesznek szebbek azok a képek, amelyeket fotós készít? Ennyire sokat számít, hogy mivel készítik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. amiket én készítek magamról digitális fényképezőgéppel, azok vhogy nem lesznek olyan jók, mint amit látok, hogy fotós készített.

Persze tudom, hogy photoshop, de valamelyik képen nincs is, mert látszanak a pórusok, alapozó, szőrszál...

Azok a nagyobb, drágább gépekkel már alapból jobb képet lehet készíteni, vagy hogy van ez?:)

nem vagyok jártas ebben a témában:D

köszi:)


2011. máj. 22. 15:03
 1/5 A kérdező kommentje:
azt még nem írtam, hogy itt azokra a képeke gondolok, amik nem studióban készülnek, mert ott biztos világítás, meg minden beállítás miatt lesznek másak a képek...hanem, amit csak úgy vhol készítenek vkiről:)
2011. máj. 22. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen képek már extrahiperszuper gépekkel készülnek, plusz még bele is nyúlnak photoshoppal szerintem amivel azért lehet formálni a dolgokat :)
2011. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hümi ***** válasza:
100%
sok függ a megvilágításból, beállítástól, és persze az imádni való tükrös fényképezőktől :D nekem sincs vmi hiperszuper masinám de ha jó fényeknél fényképezek eléggé jó lesz a végeredmény :D ..fotós oldalakon szoktam járkálni és vmikor úgy raknak fel egy portré fotót, hogy nem volt rajta semmi utómunka pl. photoshop de nem is mindig azt használnak.. am az olyan kategóriájú gépekből is lehet használtan már olcsóbbat venni, de persze használni is tudni kell, nem csak kattintgatni :D
2011. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlen tanulják addig a szakmát. :D

Vannak tippek és trükkök. Meg persze egy családnak teljesen jó kompakt masinánál kicsit komolyabb objektíveket használnak, tudják melyik beállítás mire jó, stb. :D De nagyobb részt a tudás a különbség.

2011. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) igen arra már én is gondoltam, hogy lehet, hogy a jó beállítás is sokat számít...de persze ami drága gép az biztos többet tud...csak hát aki nem tanulja fotózást, mint szakmát, lehet nehezen tud azzal is szuper képeket készíteni:D
2011. máj. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!