Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szokták nektek...

Milyen gyakran szokták nektek mondani, hogy szép vagy/jól nézel ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 23:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább azt mondják, hogy csinos vagyok. Azt is anyáék és a barátom. Engem nagyon nem köt le, ha mondják jól esik, ha nem mondják, akkor ez van. Akkor érezném magam rosszul, ha vki kifejezetten rondának tartana.
2011. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán.... xd


15/L

2011. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Szokták, de általában rokonok és barátok, ezért nem is hiszem el.

14/L

2011. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor! Szinte mindennap( a párom) :) De a családom is. Ha hétvégén elmegyek bulizni ott meg rengeteg fiú odajön hozzám és mondják,hogy milyen szép vagyok. Ja meg ismeretlenek is az utcán!
2011. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Sajnos naponta rengetegszer... Főleg a szüleim :(
2011. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Páromtól sűrűn megkapom, amúgy, ha őt nem veszem heti 1-szer valaki tuti.

21/L

2011. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Naponta ötször-hatszor. :)
2011. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

rengetegszer. szüleim sose mondják,mert nem akarják hogy elszálljak magamtól és bekpzelt legyek,ezért apukám majomnak szoott hívni:) nagyon rendes tőle..:)

amugy facebook-on ismerősök,és ismeretlenek is szoktak írni nekem hogy nagyon szép vagyok stb. meg az utcán is gyakran megállítanak hogy milyen szép vagyok.

félig albán vagyok, és csak az egzotikumot látják bennem..ez szépit meg a szemükben:) télleg más vagyok mint a többi europai lány.. ég s föld. de kosovoban tucatlány lennék:D

hosszú derékigérő fénylő sötétbarna NAGYONN EXTRA göndör hajam van (utálom)

kreol bőröm van,nagy barna szemeim,és nagyon hosszú szempilláim. alacsony vagyok 160 centi...:D és nagyon vastag szám van.

én nemtartom magam szépnek

2011. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap hallom min. egyszer
2011. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Sajnos naponta rengetegszer... Főleg a szüleim :("


miert sajnos? azt mar nem hiszem el,hogy nem no az onbizalmad valahanyszor mondjak...ne legy mar olyan szereny:P

2011. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!