Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki tudná nekem ezt megcsinálni?

Ki tudná nekem ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nyárra hennát szeretnék..De fogalmam sincs, hogy ezt ki vállalná el, hogy megcsinálja. Tudnátok segíteni?
2011. máj. 16. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a műkörmösöm tanulta a tanfolyamon. Szóval lehet hogy más manikűrös, műkörmös is csinál, de a kozmetikusom is csinál ilyen csillogó testfestést, szóval lehet hogy a többi kozmetikus is csinál:) Egyszóval: kozmetikus vagy manikűrös:)Kérdezősködj szalonokban:)
2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyáron sok olyan hely van, ahol csinálnak henna tetoválást, de azt feketével csinálják, ami durva allergiás reakciót válthat ki... Tudsz te is venni hennát amiben nincs ilyen festék, és magadnak is csinálhatsz, vagy barátnőiddel, még jó szórakozás is. :D Meg ha lekopik csak újra megcsinálod, és nem kell minden alkalommal fizetni érte.
2011. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet hogy nekem úgy kellene megcsinálni, hogy én mutatok mintát..
2011. júl. 8. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármilyen mintát rajzolhatsz magadnak, nincs kikötve, hogy ilyen mintát csinálhatsz, olyat meg nem.... jobban jársz ha veszel hennát, de nekem végülis mindegy. :D
2011. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!