Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol és kb mennyiért lehet...

Hol és kb mennyiért lehet ijen fürdőruhát venni? 14/l

Figyelt kérdés
Sziasztok! olyanra gondoltam amihez jár egy kis top/trikó féleség gondolom tudjátok mire gondolok. Kérlek linkeljetek is ijen fürdőruhákat. szeretem a csillogót, fehér a bőröm ti milyen fürdőruhát ajánlanátok? mindenképpen legyen hozzá top, és kb olcsó áron. köszönöm előre is a válaszokat!jah és elég alacsony vagyok 150 centi
2011. máj. 14. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

A tankinire gondolsz...

[link]

2011. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez alatt van fürdőruhafelső is külön?? mert ha igen akkor igen
2011. máj. 14. 20:25
 3/10 A kérdező kommentje:
kb ilyet [link] ez allatt is van sima felsőrész
2011. máj. 14. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát...és honnan tudod? am kétféle felsőt nem adnak egy fürdőruhához...nehéz keresés lesz...ez baromi ritka...
2011. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De amit te linkeltél, az egy sima egybe fürdőruha. :S

A tankini alá pedig nem veszünk külön még semmit. Esetleg vannak olyan tankinik, aminek a felső/mellrésze szivacsos.

2011. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jah ok kösz a vszokat am amit én linkeltem az nem egybefürdőruha mert mikor a filmben láttam akkor kiláccott a hasa... nah m1 köszönöm a vszokat
2011. máj. 14. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a tankini lesz amire te gondolsz. Ha kilátszott a hasa, tehát mint egy egybefürdőruha, csak mégis külön van a bugyitól. :) Ezt most jól megmondtam.

A tankini az egy olyan cucc, aminek a melltartó részéhez varrták a "toppot" ahogyan te mondod. De ez nem külön bikini + topp. Ez egybe van varrva.

[link]

Vagy egy top + bugyi bikini.

2011. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Attól függ, hogy milyen a mellméreted, mert ez a fajta egy A és egy B kosárhoz teljesen jó. A merevítősök inkább a nagyobb kosár méretekhez passzolnak. Nézz körül a környékeden, keress akciókat, 3 ezer körül fogsz kapni legolcsóbban. Érdemes a hiper-szuper marketekbe is benézni.

2011. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TESCOban tudsz olyat venni, hogy veszel bugyit, sima bikinifelsőt és "topos" felsőt is, ugyan abban a mintában
2011. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkor a tankini vagy mi lesz az amire én gondolok:D kössz a vszokat!
2011. máj. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!