Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikortól lesz valaki telt?...

Mikortól lesz valaki telt? Vagyis mostanság mi számit teltnek?

Figyelt kérdés

Manapság annyi az anorexiás lány,és az elhizotak csoportja is nagy!

De mi van azokkal akik se nem kövérek,se nem anorexások?,róluk nem beszél senki..most mondanátok ők a normál test alkatuak..de a normálnál kicsit teltebbek de nem mondhatok ducinak akkor ők mik? énis egy ilyen lány vagyok ezért foglalkoztat!!!(de a családom elmondása szerint inkább vagyok kövér mint sovány:( pl: [link]

vagy mint ez [link]

[link]


2011. máj. 11. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a képek nem telt nőket, hanem nőies nőket mutatnak. szerintem a túl vékony, de a túl kövér sem ideális. Persze van ismerősöm, aki kieszik két pasit és akkor is rettentő sovány, szal nem mindenki tehet róla, hogy vékonyka. Mondjuk a kövérségről már más a véleményem, ott azért általában az étkezéssel van a baj, mert ehet valaki keveset,de rosszkor és rosszból, akkor nem lesz vékony. Szal ha így nézel ki, mint a képeken, akkor te nőies alkat vagy.
2011. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ez még mindkettő VÉKONY.


Ezen a táblázaton a

0-1 sovány

2-3 vékony

4-5 teltkarcsú

6-7 molett

8-9 izmos

[link]

2011. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a választ:)
2011. máj. 11. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
amiket feltettél képek azon a nők mind vékonyak :D
2011. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ez az!!!!!

Hogy még képet sem találok amire tökéletes hasonlitok mert

vagy nagyon vékony modellek jönnek be vagy kövérek!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 11. 18:21
 6/8 A kérdező kommentje:

végre találtam egyet.:D

[link]

VÉLEMÉNY???

2011. máj. 11. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek a kövér modellek mindig nőiesen szépek, és nem azt jelenti hogy a hájas a szép. ők is hájasak, de izmosak is.
2011. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a hájas durva szó azért, én inkább a teltnek mondanám. A 14-16os ruhaméret szerintem még nem kövér, sőt, átlagos, egészséges is lehet, ha a magas is vagy.

A linkelt hölgy nem kifejezetten jó alakú, a hasa pl nem szép, de egzotikusan szépnek mondható. Hasonló, plus size model kategóriából iszonyat szexi pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!