Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesen szokták elkezdeni...

Hány évesen szokták elkezdeni a modellkedést, és hogy kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Budapesten hol vannak modellügynökségek?
2011. máj. 10. 20:47
 2/13 anonim válasza:
21%
mért akar mindenki modelkedni ? csúnyák vagytok
2011. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
elég legyen mar ! Igazuk van sok beképzelt liba modellkedni modellkedni ...
2011. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
25%
Pénzt úgysem fogsz vele keresni, egy portfolio meg pont elég drága ahhoz hogy új facebook főképed legyen :)
2011. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Általában felfedezik őket, vagy ők mennek be az ügynökséghez.A sok beaképzelt liba nyugodtan álmodozhat, de ugyse fog nekik össze jönni, mert a modellkedésben a természetesség az alap.Ott nem lehet szemöldököt szedni, meg szolizni, hogy a piercingről meg tetkorol ne is beszéljek. Azokbol a nyakigláb, soványka, esetlen lányokbol lesznek a legnagyobb modellek,akiket egyébként folyamatosan csufoltak, hogy milyen "rondák". Változo, hogy ki mikor kezdi el, 20 év alatt legyen, az a fontos.

Jó ügynökségek:Visage, Vm, Attractive, Art models..

2011. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabban kell elkezdeni, 15-16 évesen. Ha megfigyeled, a legtöbb híres modell-t utcán, vagy bevásárlóközpontban fedezték fel. De ha úgy gondolod hogy vagy elég vékony-magas-különleges-könnyen alakítható (mert ez ugyebár nem a szépségről szól, hanem az alakíthatóságról) akkor keress fel egy MINDENKÉPPEN jó hírű modell ügynökséget, azok közül amiket az előző kommentelő felsorolt (+ FACE model), és sok szerencsét:)
2011. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akik azt válaszolták, h elég már meg csúnyák vagytok megnézném, h ti hogy néztek ki smink nélkül!! Honnan tudod, hogy pont én csúny vagyok-e vagy sem? És azt honnan tudod, h beképzelt liba vagyok-e; inkább az nagyképű aki csak úgy ilyet válaszol. Lehet, h szerény vagyok, és nem festem magam és úgy mondják hogy milyen szép kis lány vagy!! Úgyhogy nem kell csak úgy pofázni!!! MEg Kérdezik is, hogy szerenék-e modell lenni? én meg mondtam, mindig, hohy nem tudom... nem igazán. Most utána érdeklődtem erre meg itt nagyképű majmok okoskodnak... De köszi a rendes válaszokat :D
2011. máj. 11. 21:50
 8/13 A kérdező kommentje:
váloszolhat még nyugodtan más is csak normálisan lécci!!!
2011. máj. 12. 19:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Hat cicam mar több mint 2 éve modellkedek es aztán most jól be oltottal azzal hogy megnéznél smink nélkül és satöbbi, Csak mar Tudod tök idegesítő hogy minden második kérdés ez hogy hogyan lehetne modellkedni olvass vissza a többi 86543456787654 ilyen kérdéssel kapcsolatban. első voltam
2011. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja es a csúnyak vagytok irónia
2011. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!